18000-23000 araba önerisi

Kodla Büyü

perfeks

Site Gezgini
Hocalarım iyi akşamlar merhaba. 18000-23000 arası araba almayı düşünüyorum ama görüşünüz almak isterim malum bu fiyata iyi araba bulmak zor. Aklımdan geçenler getz, Grande punto, Polo siz hangisini önerirsiniz ya da bunun dışında neye bakabilirim teşekkürler simdiden.

getz olur fiesta olur polo olur ;) ama fiyat cok pahalı be hocam belki seat ibiza serisinede bakabilirsin
3 ünüde bindim polo alırsan 2001 makyajlı kasalara ve tüplüsüne bak :D ben keyif almıştım polo mu fiestamı dersen ben fiestadadan pek zevk alamadım

Hocam Polo 2001 modellere baktım dediğiniz gibi güzel duruyor bir kaç tane beğendim yarın bir arayayım

22 bin liraya 2006 model Albea 1.3 multijet dizel aldım geçen ay. Fiyatlar çok uçtu ama olsun yine de çok şükür memnunum..

Abi bende de o kadar para var. Ben düşük km li araçlara odaklandoğım için polo fiesta falan devre dışı bıraktım. Senin seçeneklerine kia rio yu da ekledim. Kia rio nun da notorunu övüyorlar. Bir düşün derim

Bu paraya Araba zor gibi dediğiniz gibi ya km sorun oluyor ya da her yeri değişmiş bakacağız artık hayırlısı.

Nissan almere hb 3-4 yıldır biniyorum şiddetle vavsiye ederim çok şükürbakımları hariç hiç sanayiye uğramadım taş gibi araba

Geri