18 bip... :))) vestel (bts_güvenlik kartlı)

Kodla Büyü

husnucolak

Üye
selam arkadaşlar...

güvenlik kartıyla ilgili bir sürü sorun olduğunu biliyorum ama... bu nu yaşadınız mı...?bilmiyorum... forumlarda görmedim çünkü... :roll:

bts deki bilgisayarlara boyutu fazla (tahminen 1gb üzeri) veri aktarımı yapmak istediğimde; bu cd veya dvd den olduğu gibi flash yada harici diskten olabilir... farketmiyor... dosya aktarımının yada program yüklemesinin %80' ine geldiğinde...
çok ilginçtir... 18 kere (üşenmedim saydım...) bip sesi... ve bilgisayar kilitleniyor... :?

ilk olarak içinde bir sürü dokümanın bulunduğu (malum 1. sınıflar için :) ) dvd yi kaydetmek isterken başıma geldi... tamamını bir seferde atamadığım için... .bölerek attım...

en son olarak da bugün adobe creative suite 3 kurulumunda yaşadım... kurulum yine sonlanmaya yaklaştığında 18 bip...reboot...
güvenlik kartı aktif değilken de aynı sorun oluştu...
şimdi programı parça parça kurmaya çalışcam... :oops: orjinali kuralım derken korsanından olduk iyi mi...?
sorun nedir bilen var mı...? :!: bu arada bi ayrıntı... reboot ettiğinde ekranda çok kısa süreli bi ileti(mavi ekran) geliyo... bellekle alakalı sanırım... net okuyamadım...
güvenlik kartının bellekle ilgili bi kısıtlaması mı var...nedir...?
söküp atıyım mı hardiski uçurayım mı ne yapayım...? :?: :mrgreen:

kardeşim adobe creative suite 3 için bir takım donanımsal ihtiyaçlar var mesala enaz 1gb ram,25gb c sürücüsü gibi ve işlemcin iyi olmalı.....

ömer kardeşim... ram 2gb... işlemci 3.2 mhz... programı yüklemeye başlıyo zaten...
sorun anlamsız bir şekilde sonlandıramıyor...

Geri