17-18 kasım etz zirvesi ne katılım onayı

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Az önce eğitimde teknoloji zirvesine katılım onayı mesajı aldım uzun süre önce web sayfasından başvuru yapmıştım prosedür nasıl işliyor daha önce katılan var mı?

Hocam mesaj bana da bugun ulasti. Acaba olur nasil olacak. Cuma gunu orada mi olacagiz ve konaklama nasil oluyor?

Arkadaşlar Cuma,Ctsi saat 09.00'da Grand Otel'de zirve.Konaklamayı kendiniz ayarlıyorsunuz,faturalandırıp yolluk/yevmiye istiyorsunuz.

Artvin deyim ben, il haber verdi bize zaten, bizim olurumuz alındı, il/ilçe milli eğitimle görüşün isterseniz hocam.

bt.ogretmeni hocam bize resmi yazi geldi imzaladik. Mudur eger gitmezssen iki gunluk rapor getir dedi. Ama apor vermeye de dr lar hic yanasmiyor. Ulasim biletlerini aldim. Bu sefer de konaklama isi zor oldu. O otel dahil her yer full. Neyse zar zor 1 gunluk birsey ayarladik. Umarin gittiginize deger. Basvurduguma bin pisman oldum simdiden. Umarim gittigime deger. Konular ilgi cekici diye basvurmustum. Bir de konaklamanin ayarlanacagini dusunmustum. Neyse umarim hayir olur sonu. Herkese kokay gelsin. Gelen ve sorusu olan arkadaslar pm den ulasabilirler. Bildigim sorulari yanitlarim....

bt.ogretmeni hocam bize resmi yazi geldi imzaladik. Mudur eger gitmezssen iki gunluk rapor getir dedi. Ama apor vermeye de dr lar hic yanasmiyor. Ulasim biletlerini aldim. Bu sefer de konaklama isi zor oldu. O otel dahil her yer full. Neyse zar zor 1 gunluk birsey ayarladik. Umarin gittiginize deger. Basvurduguma bin pisman oldum simdiden. Umarim gittigime deger. Konular ilgi cekici diye basvurmustum. Bir de konaklamanin ayarlanacagini dusunmustum. Neyse umarim hayir olur sonu. Herkese kokay gelsin. Gelen ve sorusu olan arkadaslar pm den ulasabilirler. Bildigim sorulari yanitlarim....
hocam resmi yazıyı atarmısınız bize gelen birşey yok

Hocam resmi yazi bana sadece imzalatildi. Orada yanlis hatirlamiyorsam ildeki gidenlerin listesi de yer aliyordu. Sizin mudure mutlaka gelmistir

Geri