16,000 veya 17,000 tl Connect araba arıyorum!Temiz ve Km düş

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

htepeliakin

Site Gezgini
arkadaşlar 16,000 veya 17,000 tl arası FORD Connect araba arıyorum!Temiz ve Km düşük.ellerinde arkadaşlarında olanların yardımlarını bekliyorum.

neden ford connect . eğer citroen berlingo düşünürsen 45000 km 2004 model kilam hava yastıklı

hocam elektriklerimiz olmadığından dolayı bu gün bakma imkanı buldum... Aslında öncelikli olarak ford connect daha sonra doblo olabilir şimdilik ben böyle düşünüyorum bu aracı köy yollarında kullanıcam ilçeden köye gidip gelicem.... Yardımlarınızı bekliyorum bormut hocam senin arabanın fiyatı ve özellikleri ne?

Bu araçlarda genel olarak dizel motor var ve dizel alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim alacağınız araba dizel ise ford doğru seçimdir, ancak diğerlerinin tersine connectlerin arka tekerler salıncaklıdır yani yüksüzken sürat yapmayı düşünmeyin bu özellğinin artısı ise fazla yük koyabilirsiniz. Motor olarak ford dan sonra tavsiye edebileceğim doblo dur, sonra diğerlerini düşünebilirsiniz.
Tabi arcı kullanana göre motor durumu değişir, servise gösterin kompresyon ölçtürün, üfleme yapıyormu kontrol ettirin

dostum ben 17500 tl düşünüyorum valla. bana sorarsan sen iyi araştır düşün bu tip arabalarda birinci cady ikincisi berlingodur ben çok araştırdım.geçenlerde burda kaymakamın şöförü connet almış 2004 ve arkada tek kapı var solda yok 17000 tl almış. samsundan ben arabayı tanıdık bi öğretmenden aldım. düşünürsen gerçekten çok temiz. hiç düşünmeden al derim. hatta paran varsa berlingonun yenisni al mükemmel bi araba kardeş. tekerler filan yeni 40000 bakımını uşak citroende yaptırdım. tekkişi olmasam kesinlikle satmayı düşünmem. son olarak bir artısıda bu arabanın bu yıl ya da vergisi düşüyo yaşından dolayı . Ve arkadaşların dediği gibi dizel araçlarda km çok önemli bu yaşta bu km de zor araç bulursun.

http://www.araba.com/2525734/Citroen%20Berlingo

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri