15-19 Kasım: Öğretmenler idari izinli sayılacak

Kodla Büyü

isikayhan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kasım ayı ara tatili için yaptığı açıklamada Öğretmenlerin okula gelip gelmeyeceğiyle ilgili resmi duyuruyu yaptı. Buna göre öğretmenler 15-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan ara tatilde idari izinli sayılarak okula gelmeyecek.

Ancak mesleki eğitimleri online olarak yapılacak.

https://www.memurlar.net/haber/999154/bakan-ozer-ogretmenler-idari-izinli-sayilacak.html

Mesleki çalışma döneminde şu seminerleden birini seçerek alacakmışsız:

15-19 KASIM 2021 MESLEKİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ UZAKTAN EĞİTİM FAALİYETİ TABLOSU

FATİH Projesi – BT nin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı Semineri
Bellek Teorisi ve İngilizce Kelime Öğrenme Yöntemleri Semineri
Çevrim İçi İngilizce Öğretimine Giriş Semineri
Çevrim İçi Öğrenmede Ölçme-Değerlendirme Semineri
Çocuklar İçin Felsefe – P4C Farkındalık Eğitimi Semineri
Müze Eğitimi Semineri
Okul Öncesi Öğretmenlerinin Uzaktan Eğitim Süreçlerinde İlk Okuma Yazma ve Matematik Öğretimi Becerilerinin Geliştirilmesi Uzaktan Eğitim Semineri
Öğrencilerin Biyo-ritimleri ile Uyumlu İngilizce Öğretme- Öğrenme Etkinlikleri Semineri
Proje Danışmanlığı Semineri
Protokol Kuralları Uzaktan Eğitim Semineri
Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Semineri
Türk İşaret Dili Uzaktan Eğitim Semineri -1
Uzaktan Eğitim Süreçlerinde Öğretim Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri
Harmanlanmış Ortamlarda Okul Öncesi Düzeyinde Öğretimi Farklılaştırma Semineri
Harmanlanmış Ortamlarda İlkokul Düzeyinde Öğretimi Farklılaştırma Semineri
Kapsayıcı Eğitim Semineri

Herhalde bunu seçerim ben...

kursta bir sorun mu var %44 te takılı kaldı bende
(Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Semineri)

Herhalde bunu seçerim ben...
hocam sizdede %44 te takılı kalma durumu oldu mu? videolardan sonraki bölümleri eşleştirmeler ve sorular kısımlarını yapmama rağmen bitirdi gösteriyor fakat kursu bitirmek için yukarıda çarpı işaretini tıklayınca sayfa yenileniyor ve videolardan sonraki kısımları almamış tamamlama durumunu da %44 olarak gösteriyor belki gözden kaçan birşey vardır diye tekrar bir bölümü noktası noktasına herşeyini takip edip okudum yine aynı durum oldu neden acaba?

hocam sizdede %44 te takılı kalma durumu oldu mu? videolardan sonraki bölümleri eşleştirmeler ve sorular kısımlarını yapmama rağmen bitirdi gösteriyor fakat kursu bitirmek için yukarıda çarpı işaretini tıklayınca sayfa yenileniyor ve videolardan sonraki kısımları almamış tamamlama durumunu da %44 olarak gösteriyor belki gözden kaçan birşey vardır diye tekrar bir bölümü noktası noktasına herşeyini takip edip okudum yine aynı durum oldu neden acaba?
O kurs sorunlu. Başka kurs izleyin

ben
Çevrim İçi Öğrenmede Ölçme-Değerlendirme Semineri
bunu tamamladım.

Hayır hocam şimdi sorunsuz tamamladım chrome ile. Başka hiç bir sekme açık değildi, eşleştirmelerin hepsini yaptım...

Geri