15-17 bin arası araba arıyorumm

Kodla Büyü

sezar10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar kocaelide oturmaktayım. 15-17 bin arası araba arıyorum. lpg veya dizel. ilk tercihim clio symbol. varsa satmayı düşündüğünüz ilgilenebilrim. veya bahsettiğim özelliklerde km olarak 150000 aşmamasını düşünüyorum.

hocam en mantıklı tercih o fiyatlara symbol zaten.bu kadar yüksek piyasada daha işe yarar araç bulmak zor...

Hocam benim arabayı vereyim diyeceğim ama yeni aldım sayılır. 1 yıl olmadı daha.
Ama marea tavsiye ederim ben bir öğretmen arkadaşımdan 2004 model 78 bin km de iken 17 bine almıştım. şuan 91 000 km de her türlü donanım mevcut abs klima,hava yastıkları, içi de hem kullanışlı hem geniş, güçlü de bir motoru var ben bayramda bursadan erzuruma gittim geldim 3000km den fazla yol yaptım nazar değmesin tık demedi. Yakıtı çok derler ama benim gördüğüm yakıt konusunda da çok iyi. Temizini denk getirirsen güzel araba. Benim gördüğüm tek kusur altı yere çok yakın.

Hocam benim 2004 model clio expression model aracim var. Aracin kazasi boyasi degiseni yok. Sadece sol arka camulukta surtmeden dolayi ezik ve cizik var. Arac 136 bin km de. 115 binde araci aldim lpg taktirdim. Arac sorunsuz. Tum bakimlarini yaptirdim. Triger seti. Fren sistemi bujiler komploe degisti.
Fiyat olarak 16.500 dusunuyorum. Istanbuldayim. Sahibindende ilanim var ama aktif degil satmak icin yaz tatilinin bitmesini bekliyordum.

memole' Alıntı:
Hocam benim arabayı vereyim diyeceğim ama yeni aldım sayılır. 1 yıl olmadı daha.
Ama marea tavsiye ederim ben bir öğretmen arkadaşımdan 2004 model 78 bin km de iken 17 bine almıştım. şuan 91 000 km de her türlü donanım mevcut abs klima,hava yastıkları, içi de hem kullanışlı hem geniş, güçlü de bir motoru var ben bayramda bursadan erzuruma gittim geldim 3000km den fazla yol yaptım nazar değmesin tık demedi. Yakıtı çok derler ama benim gördüğüm yakıt konusunda da çok iyi. Temizini denk getirirsen güzel araba. Benim gördüğüm tek kusur altı yere çok yakın.

hocam mareaların parçası pahalı derler.onda durum nedir?

ben tüm bakımlarını serviste yaptırıyorum geçen girdi servise 90000 bakımı için tüm filtreler yağlar balatalar iki tane takozda sorun çıkarabilme ihtimali var diye değiştirdim 430 tuttu bana çok gelmedi orjinal iyi bir motor yağı 100 lira zaten

Bende chevrolet kalos var. 2004 model lpg var. 1.4 sx modeli yani en dolu modeli. Gölcük te oturuyorum. Ev alacagimdan satıyorum.
15800 gibi düşünüyorum. Pazarlığı var. Arabama kefilim. Almadan istedigin servis veya ustaya gösterebilirsiniz.

vw polo 1.4 comfortline 2000 model 135000 km 1 parça değişen(sol ön çamurluk) Tüm ağır bakımları yapılmış yaşı itibariyle temiz bir araç.
Sıfır araç alacağımdan ötürü satılıktır herhangi bir siteye daha ilan verilmemiştir.Fiyatı:16000 tl

Geri