14 Mayıs MTSK Ücretleri

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
14 Mayısta yapılan MTSK ücretleri 1 ay geçti hala yatmadı.

Mebbis ekranında veri girişleri devam etmektedir ibaresi var.

Habib hocam hala girmeyen il var mı?

bomax01' Alıntı:
14 Mayısta yapılan MTSK ücretleri 1 ay geçti hala yatmadı.

Mebbis ekranında veri girişleri devam etmektedir ibaresi var.

Habib hocam hala girmeyen il var mı?
Hocam,

Tüm iller onaylamış durumda. Cumaya kadar sistemden kaldırırlar ve haftayada öderler diye tahmin ediyorum.

""20/06/2016 tarihinde veri giriş işlemleri kapatılmıştır. "" yazısı var halen hesaba geçmemiş :sleep:
var mı yatan il ?

Sınav görevlerim kısmında 21/05/2016 tarihli Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ve 11/06/2016 Açık öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2015-2016 3. Dönem Sınavı sınavları görev türü(başkan, gözetmen) düzenlenmiş biçimde gözüküyor. Meb Sınav Görev Ücretleri kısmında ise bu görevler görünmüyor ve elbette sınav ücretleri yatmadı. Bu sınavlarla ilgili gerekli işlemler mi yapılmadı, araya mı kaynadık, niye böyle gözüküyor? Sınav ücretleri hep böyle geç mi yatacak? Maaşla ya da ek ders zamanı ödeme yapılsa da ne zaman ödeneceğini bilip kendimizi ona göre ayarlasak. Haziran ek dersleriyle beraber ödeme yapılmazsa bize BİMER yolu gözüküyor demektir. :D

yuci81' Alıntı:
Sınav görevlerim kısmında 21/05/2016 tarihli Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ve 11/06/2016 Açık öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2015-2016 3. Dönem Sınavı sınavları görev türü(başkan, gözetmen) düzenlenmiş biçimde gözüküyor. Meb Sınav Görev Ücretleri kısmında ise bu görevler görünmüyor ve elbette sınav ücretleri yatmadı. Bu sınavlarla ilgili gerekli işlemler mi yapılmadı, araya mı kaynadık, niye böyle gözüküyor? Sınav ücretleri hep böyle geç mi yatacak? Maaşla ya da ek ders zamanı ödeme yapılsa da ne zaman ödeneceğini bilip kendimizi ona göre ayarlasak. Haziran ek dersleriyle beraber ödeme yapılmazsa bize BİMER yolu gözüküyor demektir. :D
Hocam,

Ödemeler yavaş yavaş düzene bindi sayılır. Çünkü Bakanlık tarafından yapılan ödemeler İl MEM'lerin onaylama durumuna göre 2 hafta ile 6 hafta arasında değişmektedir. KBS'den ödenecek sınav ücretleri ise Ekders ile birlikte ödenmektedir.

Sınav ücretlerinin ne zaman ödeneceğini söylemiş oldum. Bimer'e başvuru yapsanızda benim verdiğim cevabı verecektir.

Geri