13 Kasım Keşf@ İstanbul Bahçelievler toplantısı?

Kodla Büyü

isikayhan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
13 Kasım Keşf@ İstanbul Bahçelievler toplantısı nerde olacak bilen var mı.
Okula birkaç yazı gelmiş. Birinde ilçe meb birinde Erkan Avcı Lisesi yazıyormuş.
Hangisinde olacak bilen var mi.

pendik te 11 kasımda green park otelde yapılan keşfe@ projesine katılmaya aracımla gittiğimde görevli meb den mi geldiniz dedi evet dedim aşağı otoparka aracınızı bırakın dedi. Bıraktık 2 saat sonra çıkarken meb den gelmiştiniz dedi evet dedim 15 tl otopark ücreti ödemeniz lazım dedi. Ödedik paşa paşa. Halbuki otelin dışarısı boş park alanlarıyla dolu olmasına rağmen madem böyle bir organizasyon yapmışlar kurdun önüne atmamışlardır dedik ama yanıldık :) Dikkatli olmak lazım. MEb de olsa çağrılan yerlerde neyin nerden geleceği belli değil.

toplantı bitiminde otoparka aracını bırakanların sayısı istendi. toplantı bitiminde otopark parası vermemeleri istendi. acaba toplantıdan erken mi ayrıldınız?

esdiyare' Alıntı:
toplantı bitiminde otoparka aracını bırakanların sayısı istendi. toplantı bitiminde otopark parası vermemeleri istendi. acaba toplantıdan erken mi ayrıldınız?

Hayır toplantı bitiminde çıktık. Biz çıkarken hatta toplantı salonunda 5-10 kişi kalmıştı. Ben ve arkadaşlarımın bir çoğu aynı şekilde otoparktan da sırayla çıktık ve hepimizde bunu ödedik. Ayrıca otopark görevlisi meb den geldiniz değil mi sualiyle ücret talebinde bulundu. Giden paranın peşinde değiliz elbette. Bundan sonra arkadaşlar bilinçli olsunlar bu durumlara hazırlıklı olsunlar.

bizede gelen yazıda Erkan Avcı Lisesi konferans salonu diyor. Yanlış yere gitmeyelim sonra

Demekki arabayı otoparka bıraktıktan sonra dışarı parketmekle iyi yapmışız. Sanki otoparkla sınırlı değil oteli de zengin ettik...

isikayhan' Alıntı:
turhank' Alıntı:
bizede gelen yazıda Erkan Avcı Lisesi konferans salonu diyor. Yanlış yere gitmeyelim sonra

Saati 14:00-17:00 arası mı yazıyordu acaba?

Evet. Burası haritadan bakınca bahçelievler metrosuna çok yakın, ben herhangi bir metro durağına yakın arabayı parkedip gitmeyi düşünüyorum.

Oradaki avm nin arkasında. Ama avm de park ücretliymiş galiba

e-konferans' Alıntı:
esdiyare' Alıntı:

Hayır toplantı bitiminde çıktık. Biz çıkarken hatta toplantı salonunda 5-10 kişi kalmıştı. Ben ve arkadaşlarımın bir çoğu aynı şekilde otoparktan da sırayla çıktık ve hepimizde bunu ödedik. Ayrıca otopark görevlisi meb den geldiniz değil mi sualiyle ücret talebinde bulundu. Giden paranın peşinde değiliz elbette. Bundan sonra arkadaşlar bilinçli olsunlar bu durumlara hazırlıklı olsunlar.
Merhaba Sayın Hocam;
Pendikte yapılan toplantıda sabah grubunda böyle bir aksaklık yaşanmış, bunu meslektaşlarımızdan biri iletti, bu durumla ilgili bilgimiz olduğunda öğlenden sonra müdahil olduk. Para vermemesi istendi diye öğretmenim öğlenden sonra yani tedbir alınınca gelmiş olmalı.
Karışıklıktan dolayı sizden alınan ücretlerle ilgili danışmanlık firması sizlere ulaşacaktı, ancak bu durumla ilgili de farklı bir sıkıntı yaşanması halinde de sizlere projeyle ilgili verilen iletişim adreslerine ulaşırsanız bunu düzeltme şansımız olur.
Selamlar.

Geri