....129-FATİH (Pardus Kullanımı) Kursu-Antalya

Kodla Büyü

ModeXL

Site Gezgini
Arkadaşlar var mı ilgili birim onayı alan birisi? Benimki hala ilk 3'ü onaylı halde bekliyor.

O/O/O/B/B böyle mi? Eğer böyleyse ve İlgili Birim Son Onay Tarihi geçmişse olmamış demektir. Kursun onaylanması için O/O/O/O/B şeklinde olması lazım..

hanedantr' Alıntı:
kurs baslangıç bitiş tarihi nedir?

11-15 Ağustos hocam.

hasan' Alıntı:
O/O/O/B/B böyle mi? Eğer böyleyse ve İlgili Birim Son Onay Tarihi geçmişse olmamış demektir. Kursun onaylanması için O/O/O/O/B şeklinde olması lazım..

İlgili birim son onay tarihi 17 Temmuz hocam. Sanırım onaylar verilmemiş henüz, kimse yazmadığına göre... Gerçi pek ümitli değilim 20 kontenjana 559 başvuru var!

Benimkini reddetmişler.
Neymiş, bu sene merkezi hizmetiçine katılmışız da ondanmış.
Hadi oradan!
Vatandaş diyor, bu sene 10 hafta gitmemişim okula, hizmetiçine gitmekten.
Biz 1 kere 1 haftalık merkezi gittik diye reddet.
Ayrıca fatih eğitmeniyim. Pardus kullanımı kursuna katılmak istiyordum.
Birilerine kıyak geçmek maksatlı ise, Allah onları bildiği gibi yapsın !!!

Al benden de o kadar hocam. Beni de aynı gerekçeyle reddetmişler ve ben de ilçemdeki tek Fatih eğitmeniyim.
Normalde benim de birkaç arkadaşım yılda 1 merkezi kursa katılabilirsin demişlerdi, ama söylediğin türden adamlar da varsa dediğin gibi Allah'a havale ediyorum!!!

benim kiinide eğitmen olmadığım için redetmişler. iki yıldır fatih projesi olan okula görevlendiriliyorum daha bi kurs yüzü göremedik umarım bu kurslara gerçekten hakeden kişiler gidiyordur

Geri