1269 tl geri iadem var akıllı telefon önerileriniz lütfen.

Kodla Büyü

la_mer62

Aktif Üye
hepsiburada sitesinden almış olduğum iphone4s telefonumun arızasından dolayı 4 aylık sıkıntılı bir süreçden sonra 1269 lira geri ödeme aldım.sizce bu paraya hangi marka ve model telefon almalıyım. yardımlarınızı bekliyorum. iphone harici markalar olsun lütfen.

Samsung galaxy S3 olabilir hocam. Ben kullanıyorum son güncellemelerle S4e çok yaklaştı

ben düşünmeden xperia z1 alırdım hocam
bende neredeyse xperia sp ile aynı özelliklerde çift .çekirtdek 1 gb ram falan note 1 yani n7000 var
hanımın sp si resmen uçuyor.rehber facebook chrome oyunlar ne istersen şiir gibi açıyor benimki resmen kağnı gibi kaldı yanında
1 yıllık bir ekonomik sıkışıklığım var biter bitmez note1 kaçtan giderse gitsin satıp z1 alacam 20 mp kamera tasarım ekran falan şahane bir telefon

lg nexus kullanıyorum pek hoşuma gitmedi ne ekranı nede kamerası kaliteli. sadece 2 gb ram ve 1.5 dört çekirdek işlemcisine aldandım. şimdiki aklım olsa samsung s4 alırdım.

excalibur27' Alıntı:
lg nexus kullanıyorum pek hoşuma gitmedi ne ekranı nede kamerası kaliteli. sadece 2 gb ram ve 1.5 dört çekirdek işlemcisine aldandım. şimdiki aklım olsa samsung s4 alırdım.

peki hocam g2 le nexus arasında sizce bir fark yok mu ? yoksa genel anlamda mı lg marka telefonlar iyi değil mi ? ben de lg telefonlara açıkcası uzak bir insanım çevremde kullanan kimse de yok ama çok fazla övgü var bu g2 için

hocam note 3 tavsiye ederim. üstüne ekleme apman lazım tabi.. yada lg g2 veya gm discovery elite..

note 3 ile gm discovery elite aynı performans neredeyse.. suan en hızlı note 3 sonra gm elite..elite te garantide falan sıkıntı yasayanlar olmus. telpada.. birde yeni ürün oldugu ıcın sorunlar cıkıyormus. daha netleşmedi.

hepsiburadada note 3 alacaktım. tam karar verdim kampanya bitti.. 1999 tl fiyatı vardı. 5 taksit imökanı. 200 tl hediye ceki ve 75 tl maxipuan.. cok iyiydi.. ama kacırdım. bir daha denk gelirse kacırmam. 1700 800 falan inerse alcam note 3ü.. yada 144 civarı olan gm discvoery elite

windows phone lu telefon al hocam pişman olmazsın android kullanan bir olarak tavsiyemdir

ben samsung s3 kullanıyorum ama pek memnun değilim açıkçası.. 4.3 güncellemesi sırasında yazılım çöktü 4-5 günlük garanti süresinden sonra telefonuma kavuştum ama bluetooth çalışmıyor şu an..ön kamera performansı iyi değil, ayrıca yeni güncellemelerle çok yavaşlıyor telefon. şu an param olsa note 3 alırdım herhalde..

Geri