10000-13000 arası araba tavsiyesi

Kodla Büyü

u_kucuk3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Tekirdağ merkezde oturuyorum. Çevre illerden ya da Tekirdağ'dan aracını satan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
Tercihim öncelikli hb ama sedanda olabilir.
Benzinli ya da tüplü.
120000 kmyi geçmemiş.
Düz vites.
Fiat Palio olursa güzel olur :) çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama aracını satan öğretmen arkadaşlarla irtibata geçebilirim.

Teşekkürler hocam, piyasada tutulan modeller olsun istiyorum. sonrasında satması kolay olur fiatın mareasını elden çıkarmak zor gibi sanki. peugeotlar nedense sağlam araba değilmiş gibi geliyor bana hep.

seat cordoba
fiat siena
fiat marea
pegaut 206

Bu fiyatlara alınabilecek en iyi arabalar sanki..Bana öyle gelio.

Hocam araban temizse her türlü satarsın. bende marea var bakımını yaptırmak için sanayiye gidiyorum satmak gibi bir düşüncem olmamasına rağmen 2-3 alıcı çıkıyor her seferinde. Birde keyifli rahat sürüş istiyorsan temiz bir marea bul uzun süre satmazsın.

u_kucuk3' Alıntı:
Teşekkürler hocam, piyasada tutulan modeller olsun istiyorum. sonrasında satması kolay olur fiatın mareasını elden çıkarmak zor gibi sanki. peugeotlar nedense sağlam araba değilmiş gibi geliyor bana hep.

fat32man' Alıntı:
Hocam araban temizse her türlü satarsın. bende marea var bakımını yaptırmak için sanayiye gidiyorum satmak gibi bir düşüncem olmamasına rağmen 2-3 alıcı çıkıyor her seferinde. Birde keyifli rahat sürüş istiyorsan temiz bir marea bul uzun süre satmazsın.

u_kucuk3' Alıntı:
Sağol hocam aslında temiz bulursam herhangi bir araba illa da palio olsun demiyorum. bakıyorum artık temiz denk gelirse

hocam marea paliodan çok daha iyi bir arabadır.kaldıki 500 aşağı verince her araba gider.yeterki ciddi bir sıkıntısı olmasın...

O fiyata fiat albea almıştım. 2 yıl oluyor. Altının yerden yüksek olması köy yollarında ve yayla yollarınd avantaj. Bagajı kocaman. Her şeyi at, doldur tıka basa. Az yakıyor. Ama ıvır zıvır masraf çok çıkartır. Yok yağ müşülü, yok aks bilyası bilmem ne. Uğraştırır.

hocam bu fiyat aralığında citroen (xsara 2 - 2001 model üstü) düşünülebilir, incelemenizi tavsiye ederim.

Tavsiye ettiğiniz arabalar için teşekkürler, birde nette onları araştırayım temizi denk gelir umarım

reno 19 eurupa 2000 model tüplü klimalı tavsiye ederim piyasası da baya iyi istediğin zaman satarsın

Tavsiyem;
O fiyat aralığında peugeot 206 tavsiye ederim
Rahatlık, yakıt olarak o fiyata alınabilecek bir araba
2.eli de çok iyi. Satmaya kalktığımda 1 hafta içinde elden çıkardım.

İlk arabam 206 idi, Çok memnundum.

Marea harika bir araba. Bende geçen sene alırken aynı şeyler söylenmişti, ben yine de almıştım. Ev aldığım için satmak zorunda kaldım, kullandığım sürede çok memnundum. Satarken ilanı verdim 1 hafta içinde daha önce marea kullanmış biri geldi aldı piyasa fiyatına neredeyse pazarlık bile yapmadık. Bugün tekrar alacak olsam temizi denk geldiği sürece kesinlikle kaçırmam.

Bir süre daha bekleyip modeli daha yüksek bir araba almaya karar verdim arkadaşlar. İlgilendiğiniz için herkese teşekkür ederim.

Geri