10 tane şarkıyı tek mp3 yapma

Kodla Büyü
soruyu bıraz acarmısınız hocam wınampa 10 sarkı atabılırmıyım derken bızler bılgısaardakı tum sarkıları arka arkaya dınleyebılıyoruz eger yanlıs anlamadımsa arka arkaya calabılırmıyız dıyorsunuz surukle bırak hocam tum sarkıları sec surukle bırak wınamp uzerıne :wink:

istersen 10 milyar tane atabilirsin hocam tut şarkıları winapın üstüne bırak

arkadaşlar çift pardon bu cümleyi kardeşim yanlış yazmış ;doğrusu şu:

mesela 10 tane mp3 var elimde bunları birlleştirerek tek mp3 adı altında bu 10 mp3 çalsın.

Hocam cmd diğer bir ismi ile Ms-Dos bile bu işi yapıyor. Komut net olarak aklımada değil şu anda. Ulead video Studio, Gold Wave, +++++ bir çok programla daha bunu yapma imkanınız var.

google da mp.3 joiner diye aratırsan..

birkaç tane MP.3 dosyanız var. Bu dosyaları arka arkaya eklemek ve bir kerede hepsini dinlemek için ilk önce "DOS" komut satırına gelin. Burada, sözü edilen MP.3 dosyalarının bulunduğu klasöre geçin. Şimdi varsayalım ki 1.MP.3, 2.MP.3 ve 3.MP.3 dosyalarını birleştirmek istiyorsanız aşağıdaki komutu yazın;

COPY /B 1.MP.3+2.MP.3+3.MP.3 TOPLAM.MP.3 ve "Enter" tuşuna basın. Bu tuşa bastığınızda dosyalar yazdığınız sırada uç uca eklenecek ve sonuçta "Toplam.MP.3" adında bir dosya oluşturulacaktır.

Programsız Dosya Birleştirme [.avi,.mp3,.txt,.mpg..vs..]
başlat > çalıştır cmd yazıp enter
cd.. yaz enter
cd.. yaz enter (2. sefer)
c:\>copy/b 1.mp3+2.mp3+3.mp3+4.mp3 X.MP3 x adlı mp3 oldu
c:\>copy/b 1.mpeg+2.mpeg+3.mpeg x.mpeg x adlı video oldu
Not:
1-Birleştirilecek dosyalar sağ tıklanıp,özelliklerinden uzantısının ne olduğuna bakılmalı
(uzantıları aynı olmalıdır.)
2-Birleştirilecek dosyalar bilgisayarım-c kısmına isimleri 1,2,3,... şeklinde yazılmalı.(sadece kolaylık olsun diye)
ilk önce görünmesi istenene 1,diğerleri 2 ,3,4 olmalıdır.
3-Formül 4 parçayı birleştirmek içindir.
4-İşlem sonunda bilgisayarım-c kısmında adı X olan dosya hepsinin birleşmiş halidir.
5-formülde b harfinden sonra ve x den önce boşluk vardır.

Audacity çok güzel program, şarkıları kes kopyala yapıştırla istediğin şekilde kes-yapıştır, birbirine ekle, programın boyutu da çok küçük...

kim bo kastekniv' Alıntı:
Nero Wave Editor. gerisi hikaye. her nero kurulumunda mevcut.

bende katılıyorum ... basit ve kullanışlı... en azından program aramak için uğraşma zahmetinden kurtarır sizi

Re:

response' Alıntı:
kardeş bende var programla istediğin yerinden kesip diğerini ekliyosun istersen kesmeden ekliyosun seni anladım

yükledim hocam buyur

PROGRAMIN ADI DEXTER SADECE 5.2 mb

http://www.dosya.cc/tam_surumdexter.rar.html

süpersin hocam.
elimde 10 tane me pe üç (uzantıyı site kabul etmiyor **** şeklinde gösteriyor :) ) vardı. bunların aralarına 5 er sn boşluk verip tek parça yapmam istendi.
denemediğim program kalmadı. çok çok teşekkür ederim. dexter ın 4.3 versiyonunu yükledim. sayende hallettim.

:alkis: :alkis: :alkis:

Re: 10 tane şarkıyı tek ***** yapma

Tesekkurler

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri