10 Mayıs Kitap İnceleme Toplantısı

Kodla Büyü

hpekedis

Site Gezgini
İyi çalışmalar.

10 Mayısta zoom üzerinden yapılacak kitap inceleme toplantısına panelist olarak katılacak olan var mı acaba? Az önce ilgili birimi aradım, okullara görevli olduğumuza dair bakanlık yazısı gönderilmeyeceğini söylediler. 10 mayıs çarşamba günü panele katılımı evden gerçekleştireceğiz ama okula da bunu ibraz etmemiz gerekiyor. Panel ile ilgili eski sms lere bakmam söylendi ama telefomuma format attiğım için eski mesajlar silinmiş.

Panele katılacak olan arkadaşlarda görevlendirme ile ilgili herhangi bir yazı var mı acaba?

E-posta da atılıyor. Kontrol et. Ayrıca hocam bu tarz içerikleri burada paylaşmamanı öneriririm.

İyi çalışmalar.

10 Mayısta zoom üzerinden yapılacak kitap inceleme toplantısına panelist olarak katılacak olan var mı acaba? Az önce ilgili birimi aradım, okullara görevli olduğumuza dair bakanlık yazısı gönderilmeyeceğini söylediler. 10 mayıs çarşamba günü panele katılımı evden gerçekleştireceğiz ama okula da bunu ibraz etmemiz gerekiyor. Panel ile ilgili eski sms lere bakmam söylendi ama telefomuma format attiğım için eski mesajlar silinmiş.

Panele katılacak olan arkadaşlarda görevlendirme ile ilgili herhangi bir yazı var mı acaba?

Eklerle beraber bir dilekçe yazınız. Panel ekran görüntüsünü alınız.
Okul idaresine teslim ediniz.

Hiç bir şekilde okula bir yazı vs gelmeyecek.

Hocam panel sırasında telefon numarası paylaşıyorlar. Orayı arayın, size yeniden eposta ile yazıyı gönderirler. Ancak yazıda da isim yazmıyor. Anonimliğin korunması için gizli isim listesi.

Hocam panel sırasında telefon numarası paylaşıyorlar. Orayı arayın, size yeniden eposta ile yazıyı gönderirler. Ancak yazıda da isim yazmıyor. Anonimliğin korunması için gizli isim listesi.
Görüştüm hocam, arkadaşların dedikleri gibi bir cevap verdiler, sağolun.

Görüştüm hocam, arkadaşların dedikleri gibi bir cevap verdiler, sağolun.
Bazı okul müdürleri konuya hakim olmadığı için görevli izinli konusunda sorun yaşatıyor.

Tüm evraklarınız ve dilekçeniz ile talep edin.

Hala sorun yaşatıyorsa Talim terbiye kurulunu aramaları talep ediniz.

Toplantı Çarşamba günü çünkü.

Mailler gönderildi.

Mail ekran görüntüsünü almak, dilekçeye eklemek doğru olacaktır.

Geçen sene izin alırken bendede sorun oldu. Ekleri ilettim çözüldü.

Şimdi yapılacak toplantıya sorun olmada kabul gördü.

Geri