10 kasım için hazırladığım görsel...

Kodla Büyü
hocam bende öyle yazdı tıklayınca!!! başka siteye upload şansı varmıdır?

dostum ellerine sağlık, bayram ümit senmisin bunu hazırlayan? bunun kaliteli hali varmı hocam, çok şey istiyorum baya güzel değişiklik yapıp kullanılabilir, tşkler.kolay gelsin.

hakankor' Alıntı:
dostum ellerine sağlık, bayram ümit senmisin bunu hazırlayan? bunun kaliteli hali varmı hocam, çok şey istiyorum baya güzel değişiklik yapıp kullanılabilir, tşkler.kolay gelsin.

hayır ben değilim hocam . kaliteli hali var 1GB kadar yüklemede baya vakit alır .HD olarak yapmıştım

kty38' Alıntı:
hakankor' Alıntı:

hayır ben değilim hocam . kaliteli hali var 1GB kadar yüklemede baya vakit alır .HD olarak yapmıştım
bayram ümit isminde ünv.den arkadaş vardı tomaza yiboda ondan sordum.
o kadar büyükse boyutu uğraşılmaz hocam upload ile bende şunu yapmıştım onu değiştirip kullanabilirm.

hocam ellerine emeine sağlık çok güzel olmuş...
hocam en azından başlangıç ve bitişteki yazıları kaldırıp tekrar paylaşırsanız bizde ilçedeki programda kullanabiliriz...

niye teşekkür ediyor herkes linkler çalışmıyor ki? bakmadan teşekkür edince ekstra puan mı kazanıyoruz ya da kazandırıyoruz

Geri