10+1 ? 15+1

Kodla Büyü

sivayseri

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu formatörlük için okul laboratuarı en az 15+1 olmak zorunda mı? yani bu yönde herhangi bir yönetmelik genelge vs var mı? ya da başka bir okulda formatörlük alınabiliyor mu?

En az 15+1 olmak zorunda. Eğer sizde ihtiyaç yoksa başka okula görevlendirme istenebiliyor.

önceden 10+1 diyordu, sonra 15+1 denildi. daha sonra bilişim sınıfı denildi, konya için yazıyorum. ilköğretimdeyken 1.5 yıl önce 10+1 de formatördüm, şimdi lisedeyim 15+1 lab ım. konya da bilişim sınıfı olması yeterli..

Sivas 15+1 istiyor ama ben bunun mantığını anlamadım hattta şöyle bir trajikomik bir mesele var benim çalıştığım ilçede 8 tane ilköğretim okulu var ve sADECE BENİM ÇALIŞTIĞIM OKULDA BİLİŞİM TEKNOLOJİLEİR KADROSU var ama sadece benim çalıştığım okulun laboratuarı 10+1 diğerlri 15+1....haydi ne yaparsın?

sivayseri' Alıntı:
Sivas 15+1 istiyor ama ben bunun mantığını anlamadım hattta şöyle bir trajikomik bir mesele var benim çalıştığım ilçede 8 tane ilköğretim okulu var ve sADECE BENİM ÇALIŞTIĞIM OKULDA BİLİŞİM TEKNOLOJİLEİR KADROSU var ama sadece benim çalıştığım okulun laboratuarı 10+1 diğerlri 15+1....haydi ne yaparsın?
Eğiticilerle bir görüşün.

Geri