10.000-12.000 tl araba tavsiyesi

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
mrb arkadaşlar ilk defa araba alacagım yukarıdaki fiyata bir araba almak istiyorum.Arabada konfor rahatlık istiyorum.Toyoto corollo diyenler oldu kullanan arkdaşlardan yorum bekliyorum.Bide bu toyoto corolla terra araba nasıl kullanan var mı başka araba önerirmisiniz konfor istiyorum arabada herkese çok teşekkür ederim

ben toyota corolla terra kullanıyorum 99 model o fiyata bulabilirsin çok iyi arabadır yakıt yönünden ekonomiktir tavsiye ederim... şimdiden hayırlı olsun

Hocam 92 93 model mercedeslere bak derim. Araba biraz yaşlı gelebilir ama emin ol konfor ve sağlamlık olarak mükemmel bir araba.

hocam temiz bir 99 model toyota corolla al derim.kaporta olarak çok sağlam ve lpg ye en uyumlu araç.rahatlıkla 2-3 yıl masraf yapmadan kullanırsın

hocam üzerine 1-2 milyar daha koyabilirsen nissan primera 2000 - 2001 al derim yok yok arabada
1.6 106 bg lpg ye de ii oluyor abs dijital klima 2 hava yastığı .... özellikleri mevcut.. gerçi bu aralar fiyatları biraz artmış ama..

hocam ben de 2006 model peugeot 206 var çok memnunum.sadece yılda 1 kez servise giriyorum bakım için. Başkada bi sıkıntı çıkarmıyor. Hor kullanmazsan çok sağlam araba 206.
2000--2002 model aralığında 12000 tl ye bulabilirsin.

o paraya 2000 model donanımı yüksek lpg li bir megane 1 bulabilirsiniz hocam.
araştırmak lazım...

Geri