1 tahta kullanımı şifre koyma çözüm?

Kodla Büyü

yahil

Aktif Üye
sa arkadaşlar bizim okulda tahtalarda normal kullanıcı şifresi, atakvb yok tahtalar açık bir sınıf uygunsuz kullanıyor 1 haftalığına uyarı amaçlı tahtayı kullanmalarını engellemek için ne yapabiliriz şifre koysam öğretmenler girerken görecekler atak vb yapsam 1 hafta 1 sınıf için tüm öğretmenlere flash oluşturma uzun olacak başka bir yöntem varmı sizce

hocam en güzeli ben usbraptor kullanıyorum öğretmen flashlarına key dosyasını atıyorum.
tahtada ctrl alt del i kapatıyorum regediti kapatıyorum daha öğrenci hiç bir şekilde öğretmen flashı olmadan tahtayı açamıyor.
deep freeze yerinede shadow defender kulanıyorum

hocam en güzeli ben usbraptor kullanıyorum öğretmen flashlarına key dosyasını atıyorum.
tahtada ctrl alt del i kapatıyorum regediti kapatıyorum daha öğrenci hiç bir şekilde öğretmen flashı olmadan tahtayı açamıyor.
deep freeze yerinede shadow defender kulanıyorum
Teşekkürederim

Bizde tahtalar kullanıma açık hocam sadece 1 haftalık uyarı kisitlamasi istiyoruz

netop benzeri uygulama kur, kendi bilgisayarından ders saatleri içerisinde aç ekranı, harici kilitle. aynı zamanda tahta üzerinde yapılanları da izleme ve kayıt altına alma kolaylıklarını da sağlamış olursun.

netop benzeri uygulama kur, kendi bilgisayarından ders saatleri içerisinde aç ekranı, harici kilitle. aynı zamanda tahta üzerinde yapılanları da izleme ve kayıt altına alma kolaylıklarını da sağlamış olursun.
bakanlığın ağ sistemi her daim sıkıntılı olabiliyor hocam kablolar çıkabiliyor kırılabiliyor ne bilim olmadık şeyler olabiliyor.ayrıca netop gibi programlar ister istemez bazı öğretmenlerin canını sıkabiliyor sonra bizimde canımız sıkılabiliyor yok bizimi takip ediyosun cart curt böyle şeyler oldu olmadı değil hani

Geri