1. faz acer bil. metek hesabının şifresini

Kodla Büyü

neroman

Üye
okulumda 1. fazdan gelen (2000 yılında) bilgisayarlar var denetim masasından ağ ayarı yapamıyorum bilgisayarı ogr1 hesabından açıyorum birde metek hesabı var o hesaptan açabilsem belki olacak ogr1 sınırlı gibi geliyö metek yönetici gibi metek hesabının şifresini bilen arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Hocam 2000 yılında gelen 1.faz Acer makinelerde metek diye bir hesap hatırlamıyorum. Diyelimki böyle bir hesap vardı ve bende hatırlamıyorum,
hocam 7 yıl geçmiş hiçmi gönüllü birisi format atmamaış o makinelere; ne diyim helal olsun :)

hatırlayan biri çıkar inşallah, beklemek lazım..ama zannetmem, siz kolları sıvayın en iyisi...yeni bir kurulumun vakti gelmiş.
.eğer ana makineden bahsediyorsanız, Acer altos 1100 e XP kurmak için önce bios update yapmak gerekir bios update dosyası sitemizde vardı, aklınızda bulunsun..
kolay gelsin

arkadaşım o makinalarda registry ayarları kapalı açmak için poledit diye bi program var win 98 cd sinin içinde bi uğraş arkadaşım eğer olmazsa sana ayarları açan reg dosyalarını gönderirim

Geri