1.01.01.08.005 - Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1) Kursu

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

hilmiki

Aktif Üye
Bu kurs için herhangi bir e-posta veya sms gelmedi ama mebbis hizmetiçi eğitim kısmında bu kurs için kişisel veri izin kısmı açılmış arkadaşlar.

aynen izin işlemi tamamladım herhangi bir bildirim henüz gelmedi

2020000168 Numaralı CCNA 1 kursu için veri izinlerinizi 15.03.2020 ye kadar vermeyi unutmayın.

Ekli dosyalar

• 92F283BD-814B-4C32-B53B-EE755F1F524B.jpeg
    92F283BD-814B-4C32-B53B-EE755F1F524B.jpeg
    160.8 KB · Görüntüleme: 233
Bana da eposta email geldi ama giriş bilgileri atılacak mı yoksa biz mi üye olacağız eğitim verilecek siteye

Netacad e daha önce üye oldu isen direk kurs tanımlanıyor, üye değil isen mebbiste kayıtlı mail adresi ile üyelik oluşturuyorsun.

Bu kursdaki canlı eğitimleri de Siber güvenlik kursunun canlı eğitimini veren kişi yapacakmış

Salı ve perşembe günü canlı verilecek olan eğitimler birbirinin tekrarı mı olacak acaba bilgisi olan var mı?

Veri iznini yeni verdim. İnşaallah sorun olmaz. Mebbisde cuma günü menü gözükmüyordu...

Salı ve perşembe günü canlı verilecek olan eğitimler birbirinin tekrarı mı olacak acaba bilgisi olan var mı?
Tam emin olmamakla birlikte tekrar şeklinde olacağını düşünmüyorum. Siber güvenlik eğitimini veren eğitimci verecek yine bu eğitimi. Orada süreçten biraz bahsetti. Sistemde salı-perşembe yazıyor olmasına rağmen yine siber güvenlik eğitiminde olduğu gibi pazartesi-çarşamba olacak dersler dedi. Bu eğitimin detaylı ve güzel geçeceğini, önemli bir eğitim olduğunu falan söyledi.

Python eğitimi bugün itibari ile bitiyor, hocanın dediği Türkçe sınav hala ortada yok.

Python eğitimi için yazıyorum:
Son canlı derste (ki ben de canlı derslere katılamıyorum, sistemde ders kayıtları paylaşılıyor) yani 12 Mart Perşembe günü eğitimci arkadaş 19 Mart Perşembe günü canlı sınav olacağını söyledi. Bu tarihte saat 18:30 da sınav için sizleri bekliyorum dedi.

Evet hocam da ilk sinavi yapin demisti yaptik sistemde 2. Sinav ve final sinavi var onlari bugun yapmali miyiz acaba orasi net degil

Eğitimin son günü bugün. Sistemdeki her şeyi bitirmisiz daha neden icat çıkarıp türkçe sinav koyuyolar. Yeni mi akliniza geldi eğitimi de türkçe yapsaydiniz ya

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-15-22-02-36.png
    Screenshot_2020-03-15-22-02-36.png
    67.9 KB · Görüntüleme: 235
Maile gönderilen hesaba tıkladığımda,
"...........kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil
You can try to log in again." uyarısı alıyorum. Güncel mail adresimle üye olmama rağmen. Yardımcı olabilir misiniz?

Kişisel veri izin olayından gece haberim oldu izinleri verdim. İnş sıkıntı olmaz.

Bana hala e posta yada mesaj gelmedi Kişisel Veri İznini vermiş olmama rağmen. ne yapmam gerekir uyelik bilgilerini almak için?

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri