1.01.01.06.008 - Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim Kursu

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan Flutter Mobil Uygulama Geliştirme Kursu kontenjanları artırılarak çakışma önlenmiş arkadaşlar. Bende başta çakışma nedeniyle katılamayacaktım sonradan Mebbis i kontrol ettiğimde onaylandığını gördüm.
Başka kimler var kursa katılacak?

İçeriğini az çok tahmin ediyorum. Herkes bu kursa ulasamayacaktir. O yüzden düşüncesi olan arkadaşlara udemy üzerinde emre altunbilek in Flutter kursunu almaları tavsiye ederim.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan Flutter Mobil Uygulama Geliştirme Kursu kontenjanları artırılarak çakışma önlenmiş arkadaşlar. Bende başta çakışma nedeniyle katılamayacaktım sonradan Mebbis i kontrol ettiğimde onaylandığını gördüm.
Başka kimler var kursa katılacak?
10.000 kontenjanlı kursa 5,300 kişi başvurmuş. Hangi kontenjan artmış acaba? Ayrıca kurslar genellikle bir kaç gün için çakışıyordu. Onların da saatleri çakışmıyordu. Bence hata yaptıklarını gördüler ve düzelttiler.

Son düzenleme:
kurulum yapıyorum bende,java ile windows ortamını barıştırmak için bir ton ekstra ayar yapılıyor:(

Yapılan canlı ders,sonradan izlenebilir olacak mı ki ? Bu konuda bilgisi olan var mı ?

AutoDesk için de benzer bir çözüm yolu bulunup daha geniş bir kitleye hitap edilseydi. Ebada olan dersleri kayıt olan arkadaşlar izleyemediklerinden şikayetçi. Ebanın şu süreçte bu yoğunlukta bu işe girişmesi zaten garip

kotlin kursunu bu kurs için seçememiştim malum aynı zamanda başlayacak hayırlısı olsun bakalım

ben bu kurs başvurusunu görmemişim geçti değil mi arkadaşlar. fusion aldık bitirdik. bunu çok istiyoorum olmazsa udemy den alacağım

Bende 2 cocuk var.canli yayinlara katilmayip sonradan izlenmesinin bir sakincasi yoktur sanirim.

Arkadaşlar bu kuraları sadece YouTube dan mı takip edecek, kurslar bana çıktığı halde eba da görünmüyor, sınavı nasıl yapacak.

KAYIT OLMA SANSIMIZ VAR MI TAMAM DERSLER YOUTUBE'DAN AMA KAYIT OLMAK TA LAZIM SANIRIM

upload_2020-4-13_17-11-15.png

benim company name gibi bir kısım çıkmıyor,nerede hata yapıyorum?Bir de ders esnasında kurulum yaparken flutter project oluşturduktan sonra çeşitli yükleme işlemleri yapıyordu ben o adımları kapattım,şimdi hiç bir ayarlamayı yapamıyorum.Flutter için bu kurulum aşamalarını açıp başlatabileceğim bir pencere var mı. Çünkü programı kaldırıp kursam dahi aynı şekilde geliyor.

Geri