1.01.01.01.002 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Kursuna Nereden Gireceğiz?

Kodla Büyü

barissakallioglu

Aktif Üye
Arkadaşlar online olarak yapılacak bu kursa mebbis hizmetiçi eğitim sayfasından müracaat ettim ve bu sabah kursa kabul edildiğim mesajı geldi. Fakat kurs ile ilgili bilgi yok. Mebbiste bilgilendirme için aşağıdaki bağlantı verilmiş. Bağlantıya tıklayınca netcad.com sayfasına yönlendiriyor ve giriş yapmam isteniyor.
Mebbisteki mail adresimle üye oldum ve tekrar bağlantıya tıkladım, ama bu sefer de kurs yok. Daha önce bu kursu online olarak alan arkadaşlardan bu kursa nasıl ulaşabileceğimi bilen var mı?

Edit: MEBBİS hizmetiçi eğitim bölümündeki 'Kişisel Veri İzin' bölümünden CİSCO ya izin vermek gerekiyormuş Orada aşağıdaki açıklama var.

SÜREÇ NASIL İŞLEMEKTEDİR?

Protokol kapsamında açılan uzaktan eğitimlere erişebilmeniz için;

E-posta ve Cep Telefonu bilgilerinize paylaşım izni vermiş olmalısınız.

Veriler, ilgili Kurum/Kuruluş tarafından çekilmektedir. Bu nedenle en geç 24 saat içinde size bildirim gelecektir.

Bildirim geldikten sonra, Uzaktan Eğitim Portalinde kullanıcı hesabı oluşturup eğitime erişebilirsiniz.

DİKKAT.!
Kullanıcı hesabı oluştururken, paylaşım izin verilen e-posta ve cep telefonu bilgileri kullanılmalıdır.

Yukarıdaki iletişim bilgileriniz,
Bakanlık ile işbirliğii nezdinde ilgili Kurum/Kuruluşlarca yürütülecek olan eğitimlerde; katılım, iletişim ve bilgilendirme amaçlı olarak kullanılacak olup,
amacı dışında kullanması durumunda yasal haklarınız saklı kalmak
suretiyle paylaşım izini vermiş sayılacaksınız.​

NOT:
Protokol kapsamında yürütülen eğitimlerde ilgili Kurum veya Kuruluşlara TC Kimlik numaranız paylaşılmayacaktır.​

Son düzenleme:
Aynen bende kursa başvurdum fakat kurslarım kısmında gözükmüyor. Cisco sistemine üye oldum ve learning kısmında kurs çıkmıyor.nasıl giriş yapacağız acaba?

Süreç hakkında detaylı bilgilendirecek bir arkadaş var mı.Gmailden bağlandım verilen linke my profile kısmı var netacad de onu yaptım girişte kimlik doğrulaması yapılıyor lütfen bekleyin diyerek oturum sayfam gözüküyor bundan sonraki süreç nedir ?

Modüller 1 - 3: Temel Ağ(Network) Bağlantısı ve İletişim Sınavını bu hafta yaptım puanım gözüküyordu ve tik işareti gelmişti yapıldığına dair. Şimdi bakıyorum yapmamış gibi görünüyorum. Tikde gitmiş sınav puanı da yok. Varmı bilen

arkadaşlar ben kursu çok uzun zaman önce aldım. haliyle birçok şeyi unuttum. şu an ccna-2'yi almaya başladım mustafa algül hocadan. ccna-1'in videolarını paylaşma imkanınız varmıdır?

Son düzenleme:
Geri