1 ölü pikselli ekranı iade edebilir miyim?

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Vatan Bilgisayar'dan internet siparişi ile aldığım monitörümde 1 adet ölü piksel çıktı. Sizce değişim yada iade yapabilir miyim?

Kesinlikle yapın hocam, üşenmeyin. Gözünüz sürekli oraya takılır durur.

nerede okudm hatırlamıyorum ama 3 ölü pikselden sonrası değişime tabi diye hatırlıyorum
Eskiden onun da bir kuralı vardı. Örneğin ekran 16-9 oranında. Ekranı bu orana bölünce o ölü 3 pikselinde bir tek karenin içinde olması gerekirdi.

Kural değişti mi değişmedi mi bilmiyorum ama. Btt dersi anlatırken şartlar o şekilde idi.

İnternetten aldığınız için zaten sorun olmasa bile iade edebilirsiniz. Hiç ölü piksel var demeyin işi uzatırlar, memnun kalmadım cayma hakkımı kullanıyorum bu kadar.
En mantıklısı bu bence de. 14 gün içinde iade hakkı var neticede. Tabi kulp takmazlarsa.

Ölü piksel olayına girmeden cayma hakkı çok mantıklı geldi bana da. Ancak Vatan Bilgisayarın sitesindeki açıklama aşağıdaki şekilde. Acaba o maddeye takılır mıyım?

iade.png

Dün gelen ürünü bugün iade kodu ile ücretsiz kargoladım. Bakalım sonuç ne olacak...

Hocam benim monitorde de var. Viewsonic müşteri hizmetlerine ulaştım bir şekilde ekran fotografı istediler 3 ten az olduğu için kabul etmediler.

Geri