07:30 ---18:20 arası açık olan okulda BT Rehberi ?

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 07:30-12:20 12:40-18:20 bu şekilde ikili öğretim yapan ortaokullarda veya liselerde görev yapan BT Rehber öğretmeni arkadaşlar sizin çalışma saatleriniz nedir ? Kendi okulumda 9-3 tekli öğretim olduğu için 9-3 okuldayım, ama böyle ikili öğretim yapan okullarda nasıldır çalışma saatleriniz ? İdareye mi bağlı ? Sabahçı veya öğlenci kısmına mı geliyorsunuz sadece yoksa 9-3 mü kalıyorsunuz ?

ders hangi kısımda yogunsa sabahsa sabahcı oglense oglenci ama ben sabah 9 aksam 3 te gidiyorum benim de idareninde böyle işine geliyor

otherm' Alıntı:
Arkadaşlar 07:30-12:20 12:40-18:20 bu şekilde ikili öğretim yapan ortaokullarda veya liselerde görev yapan BT Rehber öğretmeni arkadaşlar sizin çalışma saatleriniz nedir ? Kendi okulumda 9-3 tekli öğretim olduğu için 9-3 okuldayım, ama böyle ikili öğretim yapan okullarda nasıldır çalışma saatleriniz ? İdareye mi bağlı ? Sabahçı veya öğlenci kısmına mı geliyorsunuz sadece yoksa 9-3 mü kalıyorsunuz ?
Sorunun sorulma sebebi ?
Bulunduğum bölgede bu türdeki okullarda 2 devre için de görevlendirme yapılmakta. Ama; eğer sadece tek bir öğretmen BTR Öğretmenlik görevi almışsa uygulama nasıl olacak diye soruyorsanız yanıt daha önceki mesajlarda verilmiş.

Geri