052-061 Fatih Projesi BTnin Bilinçli, Güvnli Kullnmı Seminri

Kodla Büyü

bilişim07

Aktif Üye
2014000052 Fatih Projesi BTnin Bilinçli, Güvenli Kullanımı Semineri ne başvuru yaptım. Okul onay süresi içinde onaylamak istediğimizde listemede onaylayacak kurs görünmedi. Kursun iptal olduğunu düşünerek daha sonra sonraki tarihli 2014000061 Fatih Projesi BTnin Bilinçli, Güvenli Kullanımı Semineri ne başvurdum. Yine okul onayı gelince bu seminer onay ekranına çıkmıyor. Okul anlamadı, İlçe anlamadı, İli aradık bi bakıp döneceklermiş. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba. Neden olabilir?

Aynen bende 1 semineri onay ekrani çıkmadı diye heba etmiştim. Ili aradik ve onlar söyledi çözümü. Söyle ki;
Onayı kadronuzun olduğu okul değil görevlendirme olduğunuz okul verecek. Tahminim BTR olarak görevlisiniz heralde

Evet hocam bu gün baktım BTR olarak görevlendirildiğim lise müdürü onaylamış. BTR arkadaşlar kendi okulları değil görevlendirildikleri okul onaylıyormuş. Kurslarınızın vaktini geçirmeyin.

eğitim iptal edilmiş:S müdüre onaylatana kadar dil döküyoruz sonra iptal şansa bak ya

İptal için neden son günler beklenir ki, planlama yapılırken dikkatli davranılsa bu tür sıkıntılar olmaz...

Geri