“Akıllı Kalem” Teknolojisi

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İş Bankası, kredi kartı başvurusunda bulunan tüm müşterilerine “Akıllı Kalem”i sunuyor.

“Akıllı Kalem”, özel bir kalem ve kâğıt ile tüm el yazısı metinlerin dijital olarak işlenmesini sağlayan yeni bir teknoloji. Bankacılık sektöründe bir ilk.

“Akıllı Kalem”, kablosuz bağlantı için entegre bir dijital kamera, gelişmiş bir görüntü mikroişlemci ve mobil bir iletişim cihazı sayesinde, yazılan yazıları “okuyarak” mürekkebi dijital veriye dönüştürüyor ve hafızasında saklıyor. Optik formların Akıllı Kalem ile işlenmesi, kredi kartı başvurusu alma sürecini büyük oranda hızlandırıyor. Bir başka deyişle, aynı işlem için daha önce harcanan süreden daha kısa bir sürede işlem tamamlanıyor.

“Akıllı Kalem” kullanarak doldurduğunuz bilgiler anında dijital veriye çevrilir. Başvuru aşamasında alınması gereken zorunlu bilgi alanlarının anında kontrol edilmesi sayesinde, tamamlanmamış eksik bilginiz kalmaz. Ayrıca her yeni başvurunuzda daha önce beyan etmiş olduğunuz bilgiler sizden yeniden istenmez. Zamanınız size kalır.
20 Şubede kullanılan “Akıllı Kalem”in diğer Şubelere de yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.

dijital_kalem2.jpg

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Bir ... 920-1.aspx

Peki iş bankasının kred kartını halen kullanan müşteriler nolcak? onlar alamayacak mı kalemlerden?

Ben de istiyorum bu kalemden. Gerekirse ek kart çıkarıp kapatırım. Hangi şubelerde varmışki?

ntmatilda' Alıntı:
Peki iş bankasının kred kartını halen kullanan müşteriler nolcak? onlar alamayacak mı kalemlerden?
msmst2009' Alıntı:
Ben de istiyorum bu kalemden. Gerekirse ek kart çıkarıp kapatırım. Hangi şubelerde varmışki?
Benim anladığım bazı şubeler bu başvuruları adı geçen kalem yardımı ile alıyor.Yani işlemlerde başvuru ve sonuçlanması çabuklaşıyor.Yoksa o kalemler müşteriye verilmiyor.

Geri