Şu anda eğitici olup Ağustos Dönemi askere gideceklere 2 soru?

Kodla Büyü
Şu anda eğitici olup Ağustos Dönemi askere gidecekler;

Temmuz döneminde görevlendirme alacak mıyız yoksa askere gidiyoruz deyip almayacak mıyız?

Görev almamamız durumunda dönüşte tekrar görev alamaz mıyız?

ben olsam askere gideceğimi karıştırmadan görev isterdim. görevlendirmem yapıldıgında da temmuz sonunda askere giderdim. görevlendirme almak askere gitmeye engel olmamalı.

sertifika

arkadaşlar bende eğer eğitici formatörlük sertifikasını alamazsam askerliğimi erteleyeceğim.

aslında eğiticilik belgesini almak güzel olurdu ama maalesef ben bu yaz gidiyorum askere.. dönüşte bir şekilde alırız artık ne yapalım.. Aslında ben eğer dönüşte görev almamı engellemeyecekse görev almak istemiyorum sonucta 1 ay yaz tatilimi çalışarak geçirmek istemiyorum askerlik öncesi..

eğiticilik belgesi almak istiyorsunda ortada henüz böyle bu kurs görünmüyor kaldı ki bu kurs ne zaman olur? askere 1 ağustosta gitsen kursta bu tarihten önce olursa senin için iyi olur. kursu tamamlar askere gidersin. hayırlısı olsun...

sanırım bu yaz açılmayacak bu eğiticilik kursu onun için belge asker dönüşüne kalacak.. eğer askere gidiyorum, görev almak istemiyorum dilekçesi dönüşte görev almamı engellemeyecekse görev almak istemiyorum açıkcası ama tam bir cevabı yok bu sorunun galiba:(

cevabı yok, bu bi tercih meselesi. 30 haziranda görevin bitiyor 1 ağustosta askere gidiyon. arada bir aylık bir zaman dilimi var yani temmuz ayı. asker öncesi çalışmak istemiyom tatil yapacam dersen görev istemezsin. ama görevi kabul edip bu bir ay içinde izinde alabilirsin. tam bilmiyorum ama eğiticilerin 20 günlük yıllık izin hakkı var onu kullanırsın. asker dönüşü görev alıp almayacağın, bence, o zamanki görevlendirmelerin nasıl yapılacağına bağlı ama büyük ihtimalle tekrar eğitici olabilirsin.

poet2626 sende taktın şu askerliğe . sana o kadar ankarada anlattım acele etme herşey yerliyerine otursun ondan sonra be gözüm.

arkadaşlar bende bu yaz askere gidiyorum, ilçemdeki eğitici arkdaşlarla görüştüm. (İlçede toplam 4 tane eğitici formatörüz 3 tanesi askere gidecek) bir tanesi görevlendirme aldı. diğer arkadaşım ve ben görevlendirme almadık. Ki ben zaten yıllık izin kullanmıştım dolayısıyla yaz tatilim olmayacaktı. bu sebepten ben kabul etmedim görevlendirmeyi. sanıyorum kolayel arkadaşımızın dediği gibi askerden geldiğimiz zaman bize eğitici görevlendirmesi teklifi yapılacak. o zaman kabul edebilirim. ama şu anda tatilin keyfini çıkarmam lazım. Hepinize iyi tatiller.

askerden döndüğümüzde görev verilmezse mahkemeye veririz. çünkü elimizde olmayan sebeplerden dolayı vvatani borcumuzu yapmak için görevden ayrrılıyoruz ve verdiğimiz dilekçede görev yerim ve haklarım saklı kalmak şartıyla diyoruz.

Geri