İnternetten Para Kazanma (AditNetwork)

Kodla Büyü

formyfriends

Seçkin Üye
Seçkin Üye
SPONSOR NUMARAMIZ : 0068986
http://www.sinavol.gen.tr/adit
Bilgiler diğer siteden izin alınarak çekilmektedir.
Site adresi : http://www.aditnetwork.com
Arkadaşlar bu sistem evet yeni bir sistem. Çoğu insan inanmıyor zaten şuanda da ben deneme aşamasındayım.
Mantık şöle en düşük paket 100 dolar. 100 dolar yatırdıgımız zamn sistem bunu bize (pazar hariç) her gün 35 sent olarak 4 ay boyunca 100 dolarımızın %70 ini geri veriyor. Yani 4 ay içinde 70 dolarımızı geri alıyoruz. Ne karşılığı bu hak edişi gunde 20 reklam izlersek veriyor.
Diyelimki üst sınır 100 reklam ve sizde gunde 100 reklam izlediniz. 100 reklam puanınız oluyor.
Reklam puanını hisse senedi gibi düşün al sat yapacağız ancak bu panel daha açılmadı.
Ben reklam puanını sistem içinde farklı türde çeviriyom ve şuanda 1,40 dolar gibi bir paraya satıyorum(Oran gunluk değişiyor borsa gibi). Bakiyeme eklenıyor ve 35 sentte gunluk geri dönüş 2 dolara yakın bir tutar yapıyor. Ancak reklam puanı satış platformu açılmadı biz içerden değişerek bu parayı alıyoruz.
Sponsor ve bınary sistemı var. Binary sıstemı her uye kendı altına sağ ve sol alabiliyor. Ve diğer uyelerde bunu yapınca sızın ağacınızda olmuş oluyorlar.
Sistemin adresi ve tel numaraları var. Sadece mail adresimi değişmek için yardım istedim ertesi gün beni +46 ile başlayan bir müşteri hizmetleri aradı ve telefon uzerınden ve pc uzerınden 20 dakıka ugrastık maıl adresını degıstırmek ıcın. Bu güvenlik için gerekli ve ingilizcem iyi olmadıgından böle. Farklı isimler yazdıgında degıstırmesı cok zor tel ile arıyorlar. En az cekım 50 dolar ve ben suan para cekmedım ama 100 dolar yatırdım ve mantıklıda geldi. çünkü reklam veren oraya 100 reklam karsılıgı 20 dolar verse ve sıstem bunun 5 dolarını bize verse hıc de mantıksız olan bir tarafı yok. Yatırım yapmadan reklam ızlenebılıyor seklınde yazılım degıstırılmıs ancak tabı 1 ay ıcınde paket almanız gerekmektedır. Samimi bir arkadasım para cekımınde bulundu ve 50 dolar cektı dekontu akşam ekleyecegım.
Sponsorsuz uye olunmuyor. Üye olmak bişey kaybettırmez yatırım yapmak yada inanmak zorunda değilsiniz.
Saygılar
Ali
SPONSOR NUMARAMIZ : 0068986
http://www.sinavol.gen.tr/adit
Bilgiler diğer siteden izin alınarak çekilmektedir.

Ekli dosyalar

• adit.jpg
    adit.jpg
    215.2 KB · Görüntüleme: 526
Hocam ortalıkta bir mal yok, hizmet yok , kimse kimseye babasının hayrına sadece reklam izleme karşılığında para vermez.
Benzer sistemin dünyadaki diğer örneklerinde olduğu gibi üye sayısı belli bir sayıya ulaştıktan sonra firma ortalıktan yok olur. Baştan yatırılan 100 doların 4 ayda 70 dolarını geri alabiliyormuşsunuz. 6 ay sonra firma yok olsa ilk üye olanlar ancak anaparalarını kurtarabilir. Sonra üye olanların parası gider. Parasını kaybedenler de sık sık kendilerini bu sisteme üye olmasında aracılık edenleri anar, kulaklarını çınlatır :)
Tek başına 100 dolar çok büyük bir rakam değil ama üye sayısı 10 bini bulduğunda 1 milyon dolar :scared: gibi bir rakam ortaya çıkıyor +46 İsveç in telefon kodu imiş :!: .

Hocam diğer sistemden 6. ödemeyi 20 doları aldım ama dekont koyamadım.
Bağımsız banka gibi düşünün solidtrustpay a totalde 5 kez yanlış şifre girmişim hesabım askıda orası acılınca 6. ödeme 20 doları koyacagım. Zaten ilk 5 dekontu koydum oraya.
http://www.bilgisayarbilisim.net/her-telden-f29/kazanc-sistemi-her-gun-2-dekontlu-ekte-t102482.html
Aditle ilgili somut bir dekontum yok evet zaten başlangıçta olamaz. Sistem batar çıkar kimse bilemez. Bir arkadaşımız 50 dolar çekti dekontu akşam eklemeye çalışacagım.

forumda ne popüler oldu bu internetten para kazanma işi. ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum. bilmediğiniz yerlerden kazandığınız 3-5 kuruşla ne yapacaksınız. :-1:

arkadaslar reklam izleyebılmek ıcın para yatırmak zorunda degilsiniz 30 gunluk deneme suresı var her gun reklam izlerseniz 100 adet (satış için pazarı suan acık degil) , ancak sistemde cc ye çevirmeyle satılıyor 1,50 dolar ediyor.

Geri