İnternet explorer 9'dan 8'e dönüş

Kodla Büyü

nihilist_deniz

Site Gezgini
Arkadaşlar internet explorer 9 indirip yükledim. mebbis sistemine girmem gerekiyor.
Tekrardan explorer 8i nasıl yüklerim. bu konuda yardımcı olurmusunuz?

ie8 tr diye arat google'dan. ben gecenlerde indirmiştim. önce 9 u kaldır sonra 8 i kur

Uyumluluk modunda mebbis e girebilirsiniz kaldırmanıza gerek yok aslında.

google chrome (veya firefox) varken internet explorer kullananlara şaşıyorum. hızlı değil ayrıca; javascript ve css yorumlaması da katı.

Tşkler arakdaşlar yorumlarınız için sorunu hallettim.
Programlar ve Özellikler ve ardından Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.
Oradan ie9 kaldırabildim.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
google chrome (veya firefox) varken internet explorer kullananlara şaşıyorum. hızlı değil ayrıca; javascript ve css yorumlaması da katı.

google chorme da mebsis in alt katmanları açılmıyor bende mi açamıyorum, bi ayar mı gerekli arkadaşlar?? yardımıza ihitiyacım var, ie 9 u yükledim yanlışlıkla hiç bi yere girmiyor kaldırma kaldıramadım, ie8 e dönecem, ama crome da mebsis i kullanabilirsem gerek kalmıcak?

chorme yada diğer tarayıcılar hiçbiri ie kadar uyumlu olamazlar dolayısıyla varsa yoksa ie

internette ie 8 win 7 için bulamıyorum, hep xp için var, nasıl ie 8 e dönüş yapacam :cry:

ie9 ekle kaldırda görünmüyor!!

bilisimci61' Alıntı:
internette ie 8 win 7 için bulamıyorum, hep xp için var, nasıl ie 8 e dönüş yapacam :cry:

mebbis.meb.gov.tr ye gir,
adres çubuğunun içinde en sağ tarafında kırık bir kutu var(uyumluluk modu), ona tıkla mavi olsun.
artık sorunsuz kullanabilirsin mebbisi.

egunay' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

adres çubuğunun içinde en sağ tarafında kırık bir kutu var(uyumluluk modu), ona tıkla mavi olsun.
:+1: :+1: Eyvallah kardeş Harikasın...

ben 2 tarayıcı kullanıyorum bu sorunlardan dolayı, birinde giremezsem diğeri sorunumu çözüyor :wink: ie9 + chrome :+1:

kaldırmanıza gerek yok hocam.
explorer 9 da açtığınızda adres çubuğunun sağında yırtık bir kağıt simgesi var ona tıklarsanız uyumluluk modunu açabilirsiniz.

egunay' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

:++:

Geri