İlkokul olan okullardaki bts' ler ne olacak?

Kodla Büyü

güzel günler

Aktif Üye
Arkadaşlar konuşuldumu bilmiyorum ama bizlerin şu an çalıştığımız okullarda bulunan bts ler okulumuz ilkokul olursa ne olacak?

yeni bir düzenleme yapılıncaya kadar norm fazlası olacak.yeni düzenlemede norm olayımızın rehber öğretmenlker gibi öğrenci sayılarına göre düzenleneceğini düşünüyor ve umuyorum.yoksa çok sıkıntı yaşarız.

evet dün bizim okulun ilkokul olduğunu öğrendim seneye ilkokul olarak devam edecekmiş. bizim ortaokul olan okulda ise bt labını dağıttılar lab diye bişi yok.gerçi seneye kadar ilkokul ortaokul muhabbeti bizim ilçe için yeniden değişebilir ama sonuçta böyle bir sorunumuz olabilir. bu durumu ne yapacaklar bende merak ediyorum

bizleri uzman yapacaklar ekdersimiz olmayacak maaşımız 100-150 lira arası fazla olacak o kadar

evrim0626' Alıntı:
evet dün bizim okulun ilkokul olduğunu öğrendim seneye ilkokul olarak devam edecekmiş. bizim ortaokul olan okulda ise bt labını dağıttılar lab diye bişi yok.gerçi seneye kadar ilkokul ortaokul muhabbeti bizim ilçe için yeniden değişebilir ama sonuçta böyle bir sorunumuz olabilir. bu durumu ne yapacaklar bende merak ediyorum
henüz lablar la ilgili bir yazı gelmedi galiba bu başlığıda onun için açtım bilgisi olan varmı diye. sizinkiler labı nasıl dağıttı hocam nasıl izin verdiniz böyle bir olaya?

ortaokul olan şuan benim olduğum okul değil hocam. biz ilkokul olunca bizi diğer okula göndereceklermiş.bildiğim kadarıylada orda 3 yıldır bt öğretmeni yok ve lab dağıtılmış başka okula ben bişi yapamamda diyememde

bizim idareciler dağıtılacak deyip duruyorlar :verymad: okulumuz imam hatip orta okulu

Bizim de aynı sorun var okulda harika BT lab.ı var, seneye ilkokul olacak ben bilişim teknolojileri öğretmeni olan ve BTSsi dökülen bir okula gönderileceğim. BTS de artık dağıtılır heralde, rezalet.

ismailt' Alıntı:
sisss' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
bizleri uzman yapacaklar ekdersimiz olmayacak maaşımız 100-150 lira arası fazla olacak o kadar

şimdi bu nerden çıktı hocam

bir şube müdüründen duydum bunun olması için yasanın değişmesi lazımmış onunla uğraşılıyormuş

ek derssiz adil olacak mı? uzman olmak istemezsek ne olacak.. çok sinir oldum şimdi. inşallah başaramazlar

bts ler ne olur bilmiyorum ama, ben çok sıkıldım bunaldım ne ders işleme şevkim var ne hevesim. orta okuluz. Lab ın hali harab. 3 gün dersim var 2 gün boşum. lab aynı zamnda sınıf olduğu için :verymad: o iki günde aklınıza gelen her pislik dönüyor burda :verymad: idare de alakasız. Bıktım ben hergün farem yok klavyem yok cümleleri duymaktan.

şeffaf' Alıntı:
bts ler ne olur bilmiyorum ama, ben çok sıkıldım bunaldım ne ders işleme şevkim var ne hevesim. orta okuluz. Lab ın hali harab. 3 gün dersim var 2 gün boşum. lab aynı zamnda sınıf olduğu için :verymad: o iki günde aklınıza gelen her pislik dönüyor burda :verymad: idare de alakasız. Bıktım ben hergün farem yok klavyem yok cümleleri duymaktan.

hocam aynı şey benim de başımda... kendi okuluma 2 gün gidiyorum, 3 gün başka okuldayım.. idarecilerim saolsunlar sınıfımı oyun parkı gibi gördükleri için dersi boş olan, yazılıdan çıkan bütün öğrencilere kapıyı açıyorlar, çocuklar da mahvediyolar sınıfı..sene başında çalışmayan fare klavye yokken geçen hafta okula gittiğimde 3 fare, 3 klavye çalışmıyodu..müdür beyi uyardım hocam bu iş böyle olmaz diye ama izin isteyen öğrenciye hayır diyemediği için ertesi gün yine açmış sınıfımı... ben de okuldaki bütün anahtarları topladım( müdürünki dahil) şimdi sınıfım misss gibi, milletin arkasını toplamaktan bıkmıştım,rahatladım şimdi :+1:

zilal' Alıntı:
ismailt' Alıntı:
sisss' Alıntı:
ismailt' Alıntı:

şimdi bu nerden çıktı hocam

bir şube müdüründen duydum bunun olması için yasanın değişmesi lazımmış onunla uğraşılıyormuş

ek derssiz adil olacak mı? uzman olmak istemezsek ne olacak.. çok sinir oldum şimdi. inşallah başaramazlar

Bizim okulda bir öğretmen arkadaşın hanımının bacanağıda bir müfettiş eşi ile görüşmüş yeni bir yasa üzerinde çalışılıyormuş yasaya göre bilişim teknolojileri öğretmenleri amele kadrosuna geçirilecekmiş. İnşallah başaramazlar...

ya arkadaşlar ben bts leri soruyorum siz dönüp dolaşıp konuyu bt öğretmenlerine getiriyorsunuz. nasıl beceriyorsunuz bu işi anlamadım gitti... :D
hem bize ne şube müdürü ne demişse demiş bakanlık bile bizi ne yapacağını bilmezken şube müdürünün kıcından haberi yoktur bizim durumumuzu nereden bilecek. :mrgreen:

Geri