İl dışı mersin

Kodla Büyü
Açılan yerleri yazabilecek bir arkadaşım var mıdır
Eş durumu için takip ediyorsun galiba hocam, Mersin'de yer değiştirmek imkansız, boş yer yok, gelenleri il emrine aldıkları için fazlalık da mevcut. 4-5 senedir Mezitli yi bekliyorum eş durumu için çok az yer açılıyor.

Bende bakıyorum Mersin'i fakat açılan yerler bence kötü yerler. O yüzden yazmayacam iyi araştırın derim.

illa yazacaksanız Mut olabilir Gülnar ulaşım ve olanak açısından daha kısıtlı

gülnar ybo 388 puan la almış, zeyne 323, mut 256, pozantı 224, karatş 267
istemedim ama istesem de çıkmayacakmış hiç biri 2005 de atandım 200 puanım var, bir yere gitmem imkansız herhalde

Bence iyi bile. Kardeşim sınıfçı, puanlara baktım korkunç. Yerinizde mutlu olmaya bakın derim.

istemedim ama istesem de çıkmayacakmış hiç biri 2005 de atandım 200 puanım var, bir yere gitmem imkansız herhalde
19 yıldır kimildamadiysan şimdi de kimildama hocam zaten. Yıldan yıla ihtiyaç azalıyor.

Ben 2015 Haziran'da 120 puanla geldim Mersine,şartlarınızı bilmiyorum ama 100 puanla gelebilirsiniz o dönem

hep il merkezlerinde çalıştım, zorunlu hizmette yine il merkezinde 10 puanla devam ettim, uzun zamandır da antakyada il merkezinde 10 puanla devam ediyorum, şans mı diyeyim şanssızlık mı bilemedim
19 yıldır kimildamadiysan şimdi de kimildama hocam zaten. Yıldan yıla ihtiyaç azalıyor.
hocam onca yıl bu kadar puan nedendir makus talih midir?

Ben 2015 Haziran'da 120 puanla geldim Mersine,şartlarınızı bilmiyorum ama 100 puanla gelebilirsiniz o dönem

hep il merkezlerinde çalıştım, zorunlu hizmette yine il merkezinde 10 puanla devam ettim, uzun zamandır da antakyada il merkezinde 10 puanla devam ediyorum, şans mı diyeyim şanssızlık mı bilemedim
Hizmet puanları ile ilgili sistem mantıklı gelmiyor bana.
İstanbul da çok iyi şartlardaki okul 20 puan verirken başka bir ilde kırsal bir ilçe 16 puan. Güncelleme yapılmalı hizmet puanları ile ilgili.

Özür grubu Mersin kontenjanları

Ekli dosyalar

• IMG-20230818-WA0011.jpg
    IMG-20230818-WA0011.jpg
    381.4 KB · Görüntüleme: 72
Geri