İdari izin kalktı mı?

Kodla Büyü

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. En son geçerli olan normalleşme sonrası, 30 Haziran 2021 tarihli genelgeye göre kamuda 24-32.hafta arası hamile çalışanların idari izinli olma olayının devam ettiği yazıyor. Fakat ilçe milli eğitim her şey normale döndü, göreve başlamanız lazım diyor :) aynı durumda olanlar var mı bu konuda?

14 Nisan 2021 tarihli ve 31454 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "COVİD-19 Kapsamında Kamu Çalışanlarına Yönelik Tedbirler" konulu 2021/8 sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi halen geçerli Hocam bu konuda.
Siz Doktorunuzdan raporunuzu alın. Dilekçenizi de yazın raporu ekleyip okul idarenize verin. Pazartesi günü aynı işlemi Eşim için yaptım ben.

14 Nisan 2021 tarihli ve 31454 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "COVİD-19 Kapsamında Kamu Çalışanlarına Yönelik Tedbirler" konulu 2021/8 sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi halen geçerli Hocam bu konuda.
Siz Doktorunuzdan raporunuzu alın. Dilekçenizi de yazın raporu ekleyip okul idarenize verin. Pazartesi günü aynı işlemi Eşim için yaptım ben.
Ben de eşim için aynısı bugün yaptım. Raporu aldık, okul idaresine verdik sisteme işleyecekler.
Teşekkürler hocalarım

Geri