öğrenci image dvd- "the archive is corrupted" hatası

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bilgisayarlarda geri yükleme yapamıyorum...acronis bootable cd ile açtım, öğrenci image dvd 1 ve 2 dvd lerle de kurulumu başlattım... Ama her defasında kurulumun bitmesine 8-10 dk. kala "The archive is corrupted" hatası veriyor... elimizde 2 takım öğrenci image dvd si var.. uyum sorunu olabilir diye, değiştirerek denedim o da olmadı...

büyük bir ihtimalle dvd ler bozuk diye düşünüyorum ama... bunun başka bir nedeni olabilir mi? ya da yapabileceğim bişey var mı? yine teknik servise muhtaç olmayalım :(

Hocam imaj dosyanız bozuk. Size tavsiyem bir bilgisayarı yeniden kurun veacronis ile image alın ancak bu image harici harddiske kopyalayın ve bütün bilgisayarlara ordan tekrar yükleyin. Aldığınız imajı D sürücüsüne atarsanız belli bir süre sonra sizde görülen hata görülebiliyor.

bu yeni bts ler tamamen sorunlu zaten ya... biraz önce ilçedeki diğer formatörlerle görüştüm, onların cdler de sorunlu çıkmış... bir işlerini de tam yapsalar şaşarım ya... ilk gönderdikleri cdler de bozuktu, sözde sağlamını gönderdiler :x

offf :( :( :( :( :(

bu arada hocam, bilgi için teşekkürler,bundan sonra dikkat ederim, bu şekilde yapmaya :+1:

Geri