öğle arası?

Kodla Büyü
Arkadaşlar benim çalıştığım okul tam gün taşımalı bir okul. 40 dk öğle arası var. Bu sürede ben BT sınıfında durmalı mıyım yoksa öğle arası iznim var mı? (BTR yim)

Sen nöbetçi olmadığına göre tabiki öğle arası boyunca serbest olmalısın hocam. BTR Hususlarında ne diyor;

"Öğrenci okulda olduğu sürece siz de okulda duracaksınız"

Öğle arası evine giden 1 tane öğrenci bulursanız sizin için emsaldir hocam, size de tatil demektir. :++:

Hocam tabikide öğle arası hakkın var.

mesela ben öğle arasını mesaime saydırıyorum böylelikle erken çıkıyorum zira öğle arası okulda kalıp işime gücüme bakıp arıza gideriyorum sınıfların en müsait anı bu olduğu için böylelikle mesaimide doldurmus oluyorum.

zira ankarada bize denilende buydu haftalık çizelgede öğle arasına çıkmayıp iş yapacaksanız çizelgede o alanları btr oalrak işaretleyebileceğimizi söylediler.

BTR görev esaslarında bahsi geçmiyor. Taşımalı olduğu için öğrenciler okulda 40 yılda bir araştırma yapma bahanesiyle geliyorlar. Tam gün okullarda BTR öğretmenleri kalıyor mu?

hocam benim okulumda taşımalı ilk ve orta okul aynı binada. öğle arasında yemeğimi yedikten sonra öğrenci ihtiyacına göre açıyorum. hem ilkokul hem de ortaokul öğrencileri faydalanıyor.

Geri