Ünlü Olmak İstiyorum!

Kodla Büyü

ozgurgitarim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bir çok olumsuz uyarana rağmen çocuklara bir şeyler öğretmeye çalışıyoruz...

diziler, ünlüler, arkadaşlar, internetin bilinçsiz kullanımı, çevre, olumsuz yaşam koşulları, bilinçsiz aileler....
ve okuldaki çocuklar bizim en büyük sorumluluğumuz...

ibretlik iki resim gördüm nette ve birleştirdim, okul açıldığı gün de çocuklarla paylaşmak istiyorum...(ikisi de aynı kişinin resmi, zamanında genç kızların sevgilisi imiş!)

işte zamanında genç kızların sevgilisi mesut engin ve hiç kimsenin istemediği sonu

Allah taksiratını affetsin...

Ekli dosyalar

• forum-resim.jpg
    forum-resim.jpg
    48.3 KB · Görüntüleme: 1,030
Mesut Engin'de kimmiş ki diyordum ki derginin kapağına dikkatli baktım. Temmuz 4 Temmuz 1974! Daha benim dünyaya gelmeme yıllar yıllar varmış :)

aynı pantolonu hala üstünde
ve hala yanında bir bayan var
ünlü olunca herşey iyi gidecek diye birşey yok tabiki.

bunun ünlü olup olmamakla ne alakası var. Kazanırken yaşlılığını düşünmemiş.

böyle sonu kimse bilemez Allahın dediği olur her zaman. Allah kurtarsın ıslah etsin, yardımcısı olsun, diyelim.

omd' Alıntı:
Mesut Engin'de kimmiş ki diyordum ki derginin kapağına dikkatli baktım. Temmuz 4 Temmuz 1974! Daha benim dünyaya gelmeme yıllar yıllar varmış :)

hocam şu anda da dünyada yok zaten, vefat etmiş...

ben şahsen ünlü ve saygın bir kişi olmak isterim neden:bundan böyle saygın kişiler tutuklanmayacak hapse konulmayacak tutuksuz yargılanacak :puhaha:

cem yılmazın dediği gibi ünlüleri düşmüş görmek bizi mutlu ediyor. emrahın 200 evi var deniyor. o da ünlü bu da ünlü. zamanında yer içer gezip ileriye hazırlamazsan böyle olur. bunun ünlü olmakla alakası yok.

Geri