Ücretsiz Kütüphane Programı Tusunami Kütüphane Takip 2 BETA

Kodla Büyü

Tusunami

Site Gezgini
Merhaba,
Uzun süredir aktif olan ve kullanıcılarımızın önerileri ile yeni özelliklerine kavuşmaya devam eden Tusunami Kütüphane Takip yazılımının 2. Versiyonunu deneyip gözlemlemeniz için BETA olarak yayınladık. Bu BETA'nın amacı kullanıcıların yazılımı rahat kullanıp kullanamadığı hakkında bilgi edinip istek öneri veya şikayetlerle sürekli yeni güncellemeler vermektir.
BETA sürümü kurulumsuzdur ve hazır olarak rastgele 200 öğrenci ve 100 kitap ekli olarak gelir. Bu kitaplar üzerinden istediğiniz işlemleri deneyebilir. Özelliklerin nasıl işlediğini yorumlayabilirsiniz.
tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo1_500.png

Bu versiyonumuzda;

• SMS Gönderme(toplu, şablonlu)
    Raporlama
    Dolap-Raf-Sıra kontrolü
    Otomatik yedekleme
    Gecikme ücretlendirmeleri
    Barkod sistemi
    Barkod yazma
    Otomatik yazar, kitap ve yayınevi önerileri (en ünlü 1000 kitap, 100 yazar, 250 yayınevi sisteme dahildir istediğinizi silip daha fazla ekleyebilirsiniz)
    Bir çok özelliği deneyip gözlemleyebilir ve önerilerinizi sunabilirsiniz
Uyarı: Bu sürüm çalışmalarınız için uygun değildir sadece test edip önerilerinizi almak içindir. Çalışmalarınızı kararlı sürüm çıkana kadar TKT2 Beta'da kullanmayın.

İndirme Bağlantısı:
http://www.ahmetcanaydemir.com/indir/tktbeta.rar

Geri bildirimleriniz bizim için değerlidir teşekkürler

Bazı ekran görüntüleri:
tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo2_250.png
tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo4_250.png

tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo3_500.png

tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo7_500.png

tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo8_250.png
tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo6_250.png

tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo5_500.png

tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo9_250.png
tumblr_o3xwsemJjF1sx8ljdo10_250.png

konu çok önceden açılmış ama merak ettim. şu an dada tusunami kütüphane programı var . bu program lisans problemi var mı? ikinci olarak kitap sınırlaması var mı örneğin 100 kitaptan sonra lisans istemesin.

konu çok önceden açılmış ama merak ettim. şu an dada tusunami kütüphane programı var . bu program lisans problemi var mı? ikinci olarak kitap sınırlaması var mı örneğin 100 kitaptan sonra lisans istemesin.
Hocam Amasya Gümüşhacıköy'de arkadaşların yazdığı kütüphane otomasyonu var. Hem de ücretsiz. Denemek isterseniz: https://drive.google.com/file/d/18Eg8HGs7Z4aUb-fn4bOd3iv_FGng6l0l/view Kodlayanlardan biri de @cgg*seco diğer arkadaşlar forumda var mı bilmiyorum.

Hocam ben de okulda gümüshacıköy kütüphane otomasyon prog kullanıyorum program silinmis. Tekrar yükleyip daha once yedek aldigim "kitaplar" dosyasını cagiriyorum fakat surekli hata veriyor.
Bu sorunla karsilasan oldu mu nasıl cozebilirim?

Geri