Ücretsiz Canva Pro Hesabı Nasıl Alınır?

Kodla Büyü
edevletten görev yeri belgesi ilede başvurdum bakalım kaç dakikada reddedilecek bu arada demet hanımın mailine ulaşılamaması da ilginç.

Mebbis ekran görüntüsünü kabul etmiyorlar. Ben de e-devlet görev yeri belgesi ile öğretmen hesabı açabilmiştim 2 yıl önce.

E-devlet görev yeri belgesi ile başvuru yapmıştım kabul edilmemiş. Son zamanlarda alan var mı burada pro hesabı?

Herkese hayırlı ramazanlar.
Son bir haftadaki başvuru/onaylanma süreci
1. Evden, kişisel mail adresimle başvuru yaptım. Öğretmen kimliğimi sisteme yükledim, 2 saat sonra "başvuru reddedildi" maili geldi.
2. Evden, kişisel mail adresimle başvuru yaptım. Mebbis görev kaydı ve kişisel bilgiler modülü pdf çıktısını sisteme yükledim, 1 saat sonra "başvuru reddedildi" maili geldi.
3. Okuldan, meb interneti ile, kişisel mail adresimle başvuruda bulundum. Edevlet görev kaydı belgesi pdf sisteme yükledim, 2 saat sonra "başvuru kabul edildi" maili geldi.

İsteyen kısa yoldan direkt 3 nolu yolu deneyebilir..

Bugün iki kez denedim ve ikinci denemede üyelik pro olarak kabul edildi. Nasıl yaptığımı anlatıyorum ev internetimden canva education üyeliği için başvuru yapıp gerekli evrakları yüklerken (öğretmenlik kimlik kartı, e devlet görev yeri belgesi ve diploma örneği) ile tamamladım. Gece geç saatlerde olumlu dönüş sağlandı.

teşekkürler meb personel kartıyla başvurdum ve reddedildi. şimdi edevlet görev yeri belgesi ile başvurdum. umarım kabul edilir teşekkürler. umarım photoshop generative fill özelliğide eğitimcilere ücretsiz olur :D

e devletten görev yeri belgesi ve öğretmen kimlik kartı(ön-arka) resmi sisteme yüklendiğinde 1-2 gün sonrasına eğitim hesabı onaylanıyor. okulumuzda birçok hocamıza aldık bu şekilde.

Geri