Öğretmenevi müdür yardımcılığı mı Eği.Bil.For. Öğrt. mi?

Kodla Büyü

goyildirim

Site Gezgini
Arkadaşlar dünden beri kafam çok karışık.
ilk dönem okul formatör idim 2.dönem onaylamadılar. sonra öğretmenevi müdür yardımcılığı teklifi geldi bende evet dedim ve göreve başladım.
sınavdan 52 almıştım adana da 4. olmuşum bugün beni ilden aradılar. eğitici bilişim formatörlüğü için.
Kadrom adana-feke de. eğer kabul edersem bana 2 ilçeden daha sorumlu olacakmışım.
kafam şimdi çok karışık.birisi alanımla ilgili diğeri ise müdür yardımcılığı.
bilişim formatörlüğünde hazirana kadar görevlendirme. ya sonrası hep soru işareti.
birisini tercih etmem gerkiyo ama bilmiyorum.
yerimde olsanız ne yapardınız?

nede olsa senin müdür yardımcılığı yerine birini bulacaklar :)

bencede müdür yardımcılığı daha iyi .hele adana da
hangi ilçedesiniz hocam.
formatörlük bence şu an bilinmez dipsiz bir kuyu ama giricez bakalım kuyunun içine sonunda su mu çıkacak başka birşey mi anlarız...

bencede benimde aynı duumum var
yarın ili arayıp teşekkürler ben almayım diyecem...

kesinlikle müdürü yardımcılığı
ama şu varki, arkadaşın müdür yardımcılığıda görevlendirme sonuçta(malum hali hazırda idareci atama yönetmeliği yok)
burda tercih yapmak zorlaşıyo işte
son bi not: ne kadar da çok müdür yardımcılığı yapan bilgisayarcı varmış hayret! :)

hocam şu zmandagörevlendirme haricinde görev yapn varmı ki.. allah herkesin gönlüne göre versin ne deyim...

müdür yardımcılığında bir gün bile önemli
daha önceki dönemlerde 1 gün müdür yardımcılığı yapanlar atandı.
ona göre iyi düşün doğru karar ver...

Anlaşılan Müd.Yardımcılığı pek karizmatik, peki bi özendim :) Peki arkadaşlar Müd.Yard. olmak için ne yapmamız gerekiyor? Nereye,nasıl başvuru yapabiliyoruz?

Başarılar Dilerim Öncelikle Bilgisayar İşini Nasıl Düşündüklerini Anlatayım..

Makinam Çalışmıyor.Çağırın gelsin..İnternet Neden Bağlanmıyor..Bilgisayar Ağı Görmüyor Çağırın Gelsin..Sunu Yapılcak Çağırın Gelsin..Yazı Yazılacak Çağırın Gelsin..

Hatta İleri Boyutu Ütüm Bozulmuş Hocam Sen Daha İyi Anlarsın..:) Çağırın Gelsin

Şuan Ki Huzurunu Bozma Derim..

Hocam ne düşünüyorsun yaaa...Tabiki öğretmen evi...Hergün batak atarsın....:)

ama ben okulumdaki dersleri bırakmadım. şuan okulumda 18 saat bilgisayar dersi var ( 4 ve 5ler dahil) müdür yardımcısı ise 6 saat zorunlu 12 saate kadarda ekders alabiliyo.
ama ben derslerimi bırakmak istemiyorum.
öğretmenevimiz tadilat gördü çok güzel şimdi.
ayrıca türktelekom bir tane bilgisyar odası kurdu. burda ortam güzel ama kendi alanımla ilgili önüme bi şans çıktı.

Saygı değer hocam ileçde teksen başına gelmeyen kalmaz en iyisi git müdür yardımcılığı yap yerin belli yurdun belli olur. Diğer türlü 2 ilçeye gideceksin ve ayrıca o bozuk bu bozuk falan falan. ebito nun tek yararı 2 ilçede tanınmış bir tamirci olursun o kadar başka hiç bir yararı olmaz.

Kal öğretmen evinde bak işine

Geri