Öğrencilere e-posta aldırmak için hangi servisi kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü
cep telefonlarına gelen doğrulama kodları ücretli mi, bilen var mı :)
Ücretsiz. Ama bir telefon üzerinden alınabilecek mail sayısı sınırlı. Tek seferde 5-6 taneden sonra vermiyor. Farklı telefon istiyor. Birkaç gün arayla veya IP değişerek alınabiliyor. Denedim.

vuhuv okulda açılıyor e posta adresi açılıyor. Ben önceden yandex kullanıyordum bu sene sıkıntı var mı bilmiyorum

tempmail yaklaşık 10 epostadan sonra premium a yönlendirme yapıyor. (modem resetle çözülür sanırım ama kullanışlı değil)
Yandex mail cep tel. istiyor.
En azından günlük 2 sınıfı kaldıracak bi servis yok mu acaba 🤨

bu gerçekten büyük bir sorun varsa böyle zahmetsiz kullanabileceğimiz ortamlar kullanalım

Selamlar, ben kendi domainimi satın aldım. Uygun bir hosting hizmeti ile kendi domainim üzerinden öğrencilerime mail adresi açabiliyorum. Bence daha kullanışlı en azından kontrolüde benim elimde oluyor. Giden öğrencim olursa kapatıyorum mail adresini. Yeni gelen olursa kendim açıp teslim ediyorum. Bence bu yöntemi kullanabilirsiniz. Birde ad.soyad@domainadi.com gibi mailler açınca mail adresini unutmuyorumda. Proje gruplarına göre mail grubu oluşturup herkesi tek tek eklemektense gruba gönderiyorum maili gruptaki herkese düşüyor. Çok kullanışlı.

Geri