ÇOK ACİL ZİRAAT BANKASI DEKONT NO

Kodla Büyü

Dağcı

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yetenek sınavı için bankamatikten para yatırdım ziraat bankası. dekont no nerde yazar Z ile başlayan 8 heneli mi bi yardım lütfen... ekteki dekont...

Ekli dosyalar

• 10552596_10204503240569598_390614134652614618_n.jpg
    10552596_10204503240569598_390614134652614618_n.jpg
    91.5 KB · Görüntüleme: 13,583
hocam biz ona baktık ama bizimki bankamatik olduğundan bilmiyoruz ondan sordum zaten ekteki dekontta nerde o lazım bize...

EğitimTR' Alıntı:
hocam biz ona baktık ama bizimki bankamatik olduğundan bilmiyoruz ondan sordum zaten ekteki dekontta nerde o lazım bize...

Hocam banka bilgi işlem fişinde yazmaz dekont no, siz onu ziraatbankasının şubesine gidin, tc kimlik nonuzu söyleyin, hangi sınavı para yatırdığınıza dair, dekont almak istiyorum dediğniz zaman, yukardaki örnekteki gibi bir belge verirler size. Onun üzerinde yazar. Bende bugün YDS sınavı için sizin fotoğrafınız koyduğunuz gibi bendede kağıt var incelemedim, bendede yok yani. Siz benim dediğim gibi yapın. Yani demek istediğim bankanın atm'sinden aldığınız bilgi fişi yada makbuz ne ise onun üzerinde yazmaz o tür bilgiler bence ama banka Adı, Şube Kodu, Hesap No, Iban gibi şeyler yazıyor. Ama son olarak bir ihtimal Z1479001 kodu dekont noda olabilir.

EğitimTR' Alıntı:
z ile başlayanmış hallodu
Elimdeki daha önce atm'den yaptığım 3 adet havale işlem fişine baktım. "z" ile başlayan kod büyük ihtimalle işlem yaptğınız atm'nin kodu. Yani dekont kodu değil. Yan taraftaki 4 haneli sayı büyük ihtimalle bankamatikte yapılan işlem numarası. Yani elinizdeki bilgi fişinde dekont numarası büyük ihtimalle yazmıyor.

"z" ile başlayan kod bendeki 2 bilgi fişinde de aynı. Farklı günlerde (5 gün arayla) aynı bankamatikten havale yapmıştım. Demek ki "z" ile başlayan bankamatik kodu olmalı.

Diğer havaleyi başka bankamatikten(yine farklı bir günde) yaptığım için "z" ile başlayan kod 3. bilgi fişinde farklı.

Bilgi fişlerinin en sağında bulunan 4 haneli sayı hepsinde farklı. (Örneğin 1234, 4455, 7788 gibi ) Yani en sondaki sayı işlem numarası ama bu sayı da dekont numarası olarak kullanılabilir mi bilmiyorum. (Bence bu sayı dekont numarası değil.)

Siz en iyisi @KingSkrupellos dediği gibi ya şubeye sorun ya da ziraat müşteri hizmetlerini arayın, aklınızda soru işareti kalmasın.

Geri