Çalışır Dyned Klasörü

Kodla Büyü

ozkantas19

Site Gezgini
arkadaşlar dynedi kurdum ama sürekli geçersiz şifre diyo çalışır bir dyned klasörü yollayabilirseniz sevinirim.

dynedi kullanan ve program files tan kopyalayıp siteye yükleyecek bir tane hayır sever arkadaş yokmu?????

aynı sorun

ben de dyned kurdum geçersiz şifre hatası veriyor ama şifre doğru geçen sene bu şifreyi kullanmıştık format attım şimdi bu hatayı veriyor

poet2626' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/calisan_dyned_in__program_files_icindeki_dyned_klasorunun_icerigini_paylasalim_____-t13541.html
bütün siteyi inceedim ama yok bu linklerde ki dosyalar gitmiş bakmıştım zaten

arkadaşlar ingilizcecilerin zümresinde onlara tüm bilgilerin resetlendiğini öğrencilere yeniden kullanıcı adı ve şifre verileceğini sölemişler. belki probleminiz bundan kaynaklanıo olabilir. gerçi biz güncelleştirmeleri falan yaptık şuanda problem yok gibi gözüküo bi kaç gün içinde netleşir sanırım.

zeyhati hocam sizde sorun yoksa program files ten dyned klasörünü siteye yüklesenizde bizimde sorun çözülse size zahmet..

24 saat oldu konuyu açalı bir allahın kuluda allah rızası için bi dyned klasörü yollamadı tüm forum arkadaşlara teşekkürler..

log dosyasını düzine çıkar deyin kopyalayıp dynet klasöründeki analiz bölümünde log rar kısmına yapıştırın tümüne evet deyin çalışıyor kolay gelsin

Hocam geçen yıl mayıs ayında Erzurum'da dyned seminerine ilinizden katılan arkadaş kimse onda orjinal cd'si vardır. O gayet güzel çalışyor. Kurarken güncellemeleri yapmanız yeterli. Gene olmazsa adresini ver cd göndereyim kargoyla...

fjunior' Alıntı:
Hocam geçen yıl mayıs ayında Erzurum'da dyned seminerine ilinizden katılan arkadaş kimse onda orjinal cd'si vardır. O gayet güzel çalışyor. Kurarken güncellemeleri yapmanız yeterli. Gene olmazsa adresini ver cd göndereyim kargoyla...
erzurumda görev yapmıyorun hocam ama ilginiz için teşşekkür ederim ederim cd yollamak yerine program files ta ki dyned klasörünü siteye yüklemenizi rica etsem.

hocam olmuyor.. Çevrim dışı izleme seçili iken çalışıyo ama o işaretlenmediğinde geçersiz şifre diyor. yardımlarınızı bekliyorum

hocam bakanlık bütün okulların dyned şifresini yenilemiş, direkt okullara mail atıyor. Sistem de çalışmıyor. O yüzden bence acele etmeyin.

Denizli'de birçok okula geldi hocam. Ama şu anda sistem de çalışmıyor. O yüzden bu konu ile ilgili İngilzce öğretmenleriyle yapılacak toplantıyı Ekim ayına erteledik.

Geri