ÇİZGİ TAGEM'E DESTEK!

Kodla Büyü

eras63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben Çizgi Tagem'in kaynaklarından çok faydalanmıştım..az önce girdim ve hiç bir e-kampüs dersine ulaşamadım..sanırım Niyazi SARAL hocamız daha önce yaşanmış olan o dava konusu ile ilgili olarak içeriklerle ilgili tüm video derslerini kapatmak zorunda kalmış..yanlışım varsa düzeltin. Ben eğer böyleyse tekrardan yayına girmesi gerektiği bu konuda gereken desteği vermemiz gerektiğini düşünüyorum..

valla Niyazi SARAL hocam bir ara forumda konu açmıştı yardımcı olabilir misiniz diye..ben de onunla ilişkilendirdim acaba bi yardımımız bi desteğimizi olabilir mi sitenin tekrar aktif olarak çalışması için nasıl olur bilemiyorum artık devreye Niyazi hocam mı girer yoksa bu konuda daha iyi olan fikir sahibi olan arkadaşlarımızdan bir teklif mi gelir şu aşamada ben de bilmiyorum ne yapılması gerektiğini ama görünen o ki Çizgi Tagem sessizliğe bürünmüş gibi..bu kadar iyi çalışmalar yapan bi kuruluş..

hocam başka bi sıkıntı olmasın dün izliyordum çok güzel oluyordu ya

az önce yine denedim yine ulaşamadım derslere, videolarına malesef..

Desteğimizi herkesin görmesi için bir site aracılığı ile online imza toplayabiliriz. En azından ne kadar büyük bir kitlenin çizgi tagemi kullandığını ve desteklediğini göstermiş oluruz insanlara. Şimdilik aklıma bu geliyor ama başka yapılacak bir şey varsa her türlü desteği vermek isterim

İlginize teşekkürler. Gerçekten sıkıntılı bir anda okuyunca mesajlarınızı çok etkilendim. Ama konu tahmin ettiğiniz gibi değil.

Mahkeme konusunun çok önemli olmadığını düşünüyorum artık. Çünkü biz bir eğitim kurumu değiliz. Eğitim kurumu olmak için kayıtlı öğrenciniz, verdiğiniz sınıf içi dersler ve sertifika gerekir ki bunlar yok bizde. Sınıf içi dersler sadece ve sadece ürün tanıtımı çerçevesinde ve MEB ile ilgili değil. FPGA Platformları ile ilgili.

Sitelerimizde bir alt yapı çalışması vardı, bu sebeple Adobe Connect Server bir süreliğine çalışmadı. Mahkeme ile ilgisi yok :)

Selamlar.

Çok teşekkür ederiz Sayın Niyazi Hocam, Bir Çizgi Tagem takipçisi olarak gerçekten bu habere sevindim..umarım tüm sıkıntılar aşılır..çok faydanız dokunduğundan hiç şüpheniz olmasın.Umarım en yakın zamanda tekrar faydalanmaya başlarız, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.. :+1:

teşekkürler Niyazi Hocam en kısa sürede altyapı çalışmalarının bitmesini bekliyoruz

advena' Alıntı:
Şu an http://www.cizgi-tagem.org/ adresi sunucu hatası veriyor. Umarım sıkıntı bir an evvel halledilir. Siteye giremeyince aslında ne kadar işimize yaradığını daha kolay farkediyoruz :(

Günde 8.000 kişinin girdiği bir sitede 1-2 dakikalık bir duraklama bile ciddi sıkıntı oluyor. Özür dileriz.

Ekli dosyalar

• web_sites1.png
    web_sites1.png
    404.9 KB · Görüntüleme: 507
Geri