Deneyap Çevrimiçi Eğitim ve Görev tamamlama sınavı

Kodla Büyü

laurona

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar. Deneyapın e-sınavını geçen öğrencilerimizi 2. aşama olan "Çevrimiçi görev tamamla" aşaması için nasıl hazırlayabiliriz. Sizce ne tür görevler verebilirler. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ortaokul öğrencilerimiz için..

hocam 2.aşamada sınav yok ki. hazırlanacak bir durum yok yani

hocam 2.aşamada sınav yok ki. hazırlanacak bir durum yok yani
bu yıl yapılacak olanda olacak hocam

1. Çevrim içi Eğitim ve Görev Tamamlama Nedir?

E-Sınav'da başarılı olan belirli sayıda adaylar, Çevrim İçi Eğitim ve Görev Tamamlama aşamasına geçmeye hak kazanırlar. Bu aşamada adaylar iletilecek olan takvim doğrultusunda çevrim içi eğitimleri ve görevleri tamamlamaktan sorumludur. Çevrim İçi Eğitim ve Görev Tamamlama sürecini başarı ile geçen adaylar Uygulama Sınavına girmeye hak kazanırlar.

hocam sisteme girince ne demek istediğimi anlayacaksınız. henüz girmedğiniz için

Nereden çevrimiçi görev tamamlama sistemine giriliyor? Hangi tarihlerde giriş yspmsk gerekiyor?

arkadaşlar çevrimiçi görev tamamlamada videolar var. onları izliyor çocuklar. video izlerken her videoda 1 tane konu ile ilgili soru geliyor onu işaretliyor çocuklar. isterseniz videoyu tekrar izleyebiliyorsunuz

Geri