Temizleyici bildirimi kapatma

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Redmi telefonda sürekli aşağıdaki görseldeki gibi temizleyici uyarısı geliyormuş. Kapatmayı yapamadım. Çözümü bilen var mı?
redmi-temizleyici.jpg

Ayarlar> Uygulamalar> Sistem uygulama ayarları> Güvenlik> Temizleyici

buradan ayarlayabilirsiniz.

Temizleyici uygulamasına dair tavsiye al ve tüm bildirimler kapalı. Adb programını pc ye yükleyip temizleyici uygulamasını telefondan da kaldırmama rağmen günde ara ara konuda geçen bildirimi alıyorum. Uygulama yöneticisinden güvenliğin içinde ekte yer alan pasife alınamayan bi bildirim ayarı farkettim. Muhtemelen sorun bununla alakalı uygulama yüklü dahi değil istesem de kullanamayacağım uygulamadam bildirim alıyorum. Bu bildirimi nasıl pasife alabileceğim hakkında değerli yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-05-24-22-07-33-578_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-05-24-22-07-33-578_com.android.settings.jpg
    16.3 KB · Görüntüleme: 217
  • Screenshot_2024-05-24-22-07-30-491_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-05-24-22-07-30-491_com.android.settings.jpg
    36.6 KB · Görüntüleme: 216
Ben de bildirim almazken son birkaç gündür bildirim alıyorum. Tavsiye al, Temizlemeyi hatırlat kapalı durumda ancak bildirim açma kapama pasif açık. Aslında hep böyleydi ama bildirim gelmezdi. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Ciddi ciddi böyle bir sorun var. Tavsiyeleri al ve temizlemeyi hatırlat, ayarlardaki uygulama ayarlarında da bildirimler kapalı olmasına rağmen bu sorun ciddi şekilde devam ediyor.

Ayarlar kapalı olmasına rağmen günde en az 2 kere geliyor bildirim. Acayip gıcık oluyorum.

Hocam Güvenlik uygulamasından bildirim ayarlarında temizleyici bildirimi kapalı mı yukarıda ekte paylaşmıştım kontrol edebilir misiniz? Aktif ve pasife alınamıyorsa bendeki gibi sorunun oradan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama pasifte ise farkı bi olayı olabilir

Hocam Güvenlik uygulamasından bildirim ayarlarında temizleyici bildirimi kapalı mı yukarıda ekte paylaşmıştım kontrol edebilir misiniz? Aktif ve pasife alınamıyorsa bendeki gibi sorunun oradan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama pasifte ise farkı bi olayı olabilir
Screenshot_2024-05-27-12-08-21-305_com.android.settings.jpg

Ben temizleyici bildirimi gelince üzerine tıklayıp oradaki ayarlardan tüm bildirimleri kapatmıştım. Siz sorunca ekstra olarak uygulamalara girip oradan bir daha bakayım dedim. Meğer orda açıkmış, bu vesileyle oradan da kapatmış oldum. İnşallah bir daha gelmez :)

Kurtulamamışım yine geldi :mad:

Hocam şuradan bakabilir misiniz;

Uygulamaları yönet / Güvenlik / Bildirimler / Temizleyici

bende bu ayar pasife alınmıyor otomatik açık ve temizleyici uygulamasınıda sildim hala bildirim alıyorum özellikle mobil veriyi kapalıdan açığa aldığım zaman geliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-05-27-15-25-01-380_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-05-27-15-25-01-380_com.android.settings.jpg
    36.4 KB · Görüntüleme: 120
Hocam şuradan bakabilir misiniz;

Uygulamaları yönet / Güvenlik / Bildirimler / Temizleyici

bende bu ayar pasife alınmıyor otomatik açık ve temizleyici uygulamasınıda sildim hala bildirim alıyorum özellikle mobil veriyi kapalıdan açığa aldığım zaman geliyor.
Aynen öyleymiş, seçili duruyor. Pasif olduğundan tiki kaldıramıyorum da. Her gün 2-3 kere geliyor sevimsiz bildirim.

Geri