BİLGİSAYAR BİLGİ KARTI

Kodla Büyü

gsultra

Aktif Üye
Arkadaşlar merhabalar müfettiş lab.daki bilgisayarlar için bilgi kartı olmasını istedi elinizde örnek formatı örneği varsa paylaşabilir misiniz

Hocam bir word belgesine tablo çizin. Bilgisayarın sahip olduğu donanım ve yazılım bilgisini yazın. Eski okulumda yapmıştık.
Yeni laboratuvarda ihtiyaç duymadım.

Hocam bilgisayarlar aynı mı ? bir word belgesi hazırlayın word belgesinde bilgisayarın özelliklerini yazın ve buluta atın. buluttaki bu dosya için qr code oluşturun ve sınıf panosuna yapıştırın. çok merak eden varsa qr kodu okutup girsin

Hocam bilgisayarlar aynı mı ? bir word belgesi hazırlayın word belgesinde bilgisayarın özelliklerini yazın ve buluta atın. buluttaki bu dosya için qr code oluşturun ve sınıf panosuna yapıştırın. Çok merak eden varsa qr kodu okutup girsin
aynı hocam mantıklı teşekkür ederim

Bilgi kartı mı kaldı, ne kadar geride kalmışlar diyorsunuz da yarın biri bu bilgiyi isterse bilgisayarları tek tek yoklamanız gerekiyor. İlk dönem lazım oldu. Bakanlık istemiş okuldan ne olduğunu ne yapacaklarını bilmem ama bilgisayarda kayıtlı olan kartların dijital hallerini verdim isteyenlere anında. Elinizin altında hazırda bu bilgilerin olmasının zararı var mı? Hazırlamışken çıktılarını da alıp yapıştırdım bilgisayarlara oldu bitti.

Bilgisayarlarım yeni geldi hepsinin özelliği aynı olduğu için hazırladım dijital ortamda duruyor. Yeni bilgisayarlar gelse onlarında hazırlarım kayıtlı durur. Bazen birisi canı çekiyor istiyor o zaman oflama puflama olmuyor.

Baya eski bir konu ama örnek var burada hocam.

Geri