Google Formlar Kendime Uyarlama

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar Google formlarda rehber öğretmenin çok az revize edip kullanması gereken bir form varmış 100 soruluk en kestirme nasıl yapabiliriz?

Arkadaşlar Google formlarda rehber öğretmenin çok az revize edip kullanması gereken bir form varmış 100 soruluk en kestirme nasıl yapabiliriz?
Hocam dün rehberlik öğretmeni aynı konu için yardım istedi. Google'da oturum açıp istediğiniz gibi değişiklik yapabiliyorsunuz. Formu açmadan önce, google oturumunun açık olması gerekiyor.

Google formda oluşturduğumuz dosya indirmek mümkün mü daha sonra başka bir hesaba yüklemek istiyorum.

Aynısından bana da lazım. Eğer bir yöntemi varsa paylaşırsanız iyi olur.

Hocam dün rehberlik öğretmeni aynı konu için yardım istedi. Google'da oturum açıp istediğiniz gibi değişiklik yapabiliyorsunuz. Formu açmadan önce, google oturumunun açık olması gerekiyor.
ÖĞRENCİ REHBERLİK İHTİYACI BELİRLEME ANKETİ (RİBA olmadı Hocam indirmek istediğim anket buydu

bizim rehberlikçi kendi yaptı gönderdi bana sormadı bile. Hatta okula anket lazım olunca sağolsun ona gönderiyorum o hazırlıyor.

bizim rehberlikçi kendi yaptı gönderdi bana sormadı bile. Hatta okula anket lazım olunca sağolsun ona gönderiyorum o hazırlıyor.
bizde beni adeta süpermen bellemişler. Dediğiniz gibi Hocam 100 soru var falan dedi diye yardımcı olayım dedimdi kendi yapsın madem:)

Riba için bazı RAM'larda üyelik ile anket oluşturup istatistiğini alabildiğin siteler var direk ordan yapın.

Selamlar
Öncelikle formu hazırlamış biri sizi paylaşımcı olarak ekleyecek, sonra form sizdede görünükten sonra paylaşımdan sizi çıkarsın, o çıkarsada formlar sizin hesabınızda kalacaktır. artık gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Geri