Güncel İşletmelerde Mesleki Eğitim Sözleşmesi (Word formatında) Olan Var mı?

Kodla Büyü

mevcut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2024-2025 yılı için Word formatında staj sözleşmesi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

Hocam önümüzdeki yıl için bir değişiklik olur mu bilmiyorum ama şu andaki genel müdürlüğün sayfasındaki sözleşme bu şekilde.

Ekli dosyalar

• sözleşme.rar
    86.9 KB · Görüntüleme: 66
Bugün okul yeni sözleşme örneği verdi. Yeni sözleşmede Bep li öğrenciler, MESEM ile ilgili maddelerin yanında bazı değişiklikler de yapılmış. İlk sayfada öğrencinin IBAN bilgisi de isteniyor.

Ekli dosyalar

• Sozlesme2024.rar
    141.3 KB · Görüntüleme: 22
  • stajsozleşmesi2024_kucultulmus.pdf
    555.4 KB · Görüntüleme: 22
Bugün okul yeni sözleşme örneği verdi. Yeni sözleşmede Bep li öğrenciler, MESEM ile ilgili maddelerin yanında bazı değişiklikler de yapılmış. İlk sayfada öğrencinin IBAN bilgisi de isteniyor.
Hocam teşekkürler. Yalnız öğrenci IBAN şu anda almak zor. Öğrenci yer bulup yerleşmeden IBAN alamaz. Çünkü resmi kurumlarda çalıştıkları banka şube vb den IBAN alınması istenebiliyor

Bakanlık göndermiş Yılmaz hocamın gönderdiği sözleşmeyi 🤦‍♂️ Bi arkadaşım gönderdi bana da, bizim okula daha ulaşmadı DYS'den. Kim bilir ne zaman gelecek.

250 tane sözleşme bastım, dağıttım. Onlarca öğrenci gitti işletmelere imzalattı sözleşmeleri. Ondan sonra sözleşme gönderiyor MEB, bunu kullanın diye...

Ekli dosyalar

• sözleşme + yazı 15 mayıs 2024.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 7
Bakanlık göndermiş Yılmaz hocamın gönderdiği sözleşmeyi 🤦‍♂️ Bi arkadaşım gönderdi bana da, bizim okula daha ulaşmadı DYS'den. Kim bilir ne zaman gelecek.

250 tane sözleşme bastım, dağıttım. Onlarca öğrenci gitti işletmelere imzalattı sözleşmeleri. Ondan sonra sözleşme gönderiyor MEB, bunu kullanın diye...
Hocam erken davranmışsın. Ben Eylül ayında yapıyorum. Bakanlık sürekli sistem değiştiriyor. Dijitalde hazırlıyorum son zamanda değişiklik olmazsa bakıyorum.

Geri