Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu (Tehlikeli/Az Tehlikeli İşyerleri)

Kodla Büyü
Gelen son resmi yazılar:
teşekkür ederim emeğiniz için fakat resmi yazıda ön koşullardan bahsetmiyor ben eğitimi izlemek istediğimde öncelikle ön koşullu eğitimlere katılmanız gerekir uyarısı alıyorum ve eğitime katılamıyorum ön koşullu eğitimlere yani bu eğitimi izlemeden önce izlemem gereken 4 eğitim varmış onlar hangileri?

teşekkür ederim emeğiniz için fakat resmi yazıda ön koşullardan bahsetmiyor ben eğitimi izlemek istediğimde öncelikle ön koşullu eğitimlere katılmanız gerekir uyarısı alıyorum ve eğitime katılamıyorum ön koşullu eğitimlere yani bu eğitimi izlemeden önce izlemem gereken 4 eğitim varmış onlar hangileri?

Yazıda öncelikle tamamlanması gereken eğitimden bahsediliyor. 4 eğitim değil aslında, MEBBİS’e o kadar farklı isimle kayıt edilmiş. Bu eğitimin yüz yüze olanı aslında. Siz sanırım daha önce almadınız.

Daha önce "Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu" almanız ve başında da program kodu yazması lazım. Ben 2015 yılında aldım ve başında program kodu yazmadığını için aynı hatayı bana da verdi. 2016 yılında alan arkadaşların kursun başında program kodu yazdığı için başvuruları onaylandı. Ben İl Milli Eğitim ile konuştum, onlarda bakanlık ile konuşmuşlar. Kursu yüzyüze almamız gerektiğini ilettiler.
  • Ön Şartlı Program Kodu 2.02.08.11.001
  • Ön Şartlı Program Kodu 4.01.04.02.025
  • Ön Şartlı Program Kodu 2020811001
  • Ön Şartlı Program Kodu 4010402025
Nasıl çözdünüz hocam bu sorunu. Ben de de ön şartı taşıyorsunuz uyarısı veriyor. Benim hizmet içi eğitim modülünde 2016 tarihinde iş sağlığı semineri görünüyor. laiki bu kodları tutmuyor. Bendeki kod 2016030130

Öbadan videoları izledim. Sınavı da yaptım ama Mebbisde e sertifikada gözükmüyor hâlâ faaliyet değerlendirme kısmında da yok. Sertifika almak için beklemek mi gerekiyor acaba?

Geri