Zorunlu Hizmet Erteletme İşlemi

Kodla Büyü

teknkogretmen

Aktif Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler. Zorunlu hizmetimi tamamlamadığım için eş durumu ile her yıl olduğu gibi bu yıl da erteletme işlerimi gerçekleştirmem gerekiyor ancak bu yıl evrak teslim etmek yerine pbs.meb.gov.tr adresli siteden işlemleri gerçekleştirmem gerektiği söylendi. İlgili web sitesine giriyorum ama bu konuyla alakalı bir başlık yok. Bu durumu bilenler varsa nasıl yapılacağı hakkında beni bilgilendirebilir mi?

Arkadaşlar herkese iyi günler. Zorunlu hizmetimi tamamlamadığım için eş durumu ile her yıl olduğu gibi bu yıl da erteletme işlerimi gerçekleştirmem gerekiyor ancak bu yıl evrak teslim etmek yerine pbs.meb.gov.tr adresli siteden işlemleri gerçekleştirmem gerektiği söylendi. İlgili web sitesine giriyorum ama bu konuyla alakalı bir başlık yok. Bu durumu bilenler varsa nasıl yapılacağı hakkında beni bilgilendirebilir mi?

Hocam siz belgeleri idareye teslim edeceksiniz idare belgeleri tarayıp dediğiniz adrese yüklemesi gerekmektedir

Gelen yazıya göre bu işlemler şuan için zorunlu tutulmayacak, daha sonra istenecektir dediler bize

Hocam bununla ilgili yazı ne zaman geldi. Bende zorunlu hizmetimi tamamladım ama eşimin ertelemesi oluyor. Bununla ilgili bir takvim var mı

İlgili yazı geldi mi? Ben de aynı durumdayım ama bu sene idareden henüz belge istenmedi benden daha yazı geldiğini zannetmem.

Geri