Codeweek Etkinlikleri / Mükemmellik Sertifikası Alma

Kodla Büyü

fhoca

Aktif Üye
Mükemmellik Sertifikası bizi mükemmel yapmıyor ama şu okul almış hocam bizde alsaydık keşke şeklinde bir sohbet içinde bulunmamak için 10 farklı kullanıcının-okulun dahil olduğu bir kod yeterli

28 Eylül akşamı Adil Tugyan hocanın 2022 Avrupa Kod Haftası Etkinlikleri WEBİNARI vardı
Orada etkinlik kodu verdi
cw22-HC2a8 kodu ile oluşturacağınız bir etkinlik ile Mükemmeliyet Sertifikası alabilirsiniz
Bu kodu kullanmak zorunda değilsiniz ama kullanan sayısı sertifika için gerekli olan 10 sayısını çoktan geçti, şuan için 170 etkinlik bu kod ile oluşturulmuş bu yüzden kullanmanızı tavsiye ederim
Bu sertifikayı almak için aynı kodu kullananların aynı etkinliği yapmasına gerek yok istediğiniz bir etkinlik olabilir

Ben 6 etkinlik yapacağım ve bunlardan bir tanesini cw22-HC2a8 ile oluşturdum
Diğer etkinliklerimin hepsi farklı kod bir tanesinin kodunuda sizlerle paylaşıyorum

cw22-29TFu
Bu kod ile KodlaBüyünün codeweek 2022 için hazırladığı 40 bölümlük uzay macerasını 6. ve 7. sınıf öğrencileri ile tamamlayacağımız bir etkinlik oluşturdum
Öğle arasında bu etkinliği yapıp verilen sürede en çok bölüm geçeni 1. yapacağım

Kod paylaşan olursa diğer 4 etkinliğimin kodunu destek için güncellerim

Kolay gelsin

Son düzenleme:
Hocam matematik temalı diye belirtmişler ama normal bunu uygulasak sorun olmaz değilmi , kodla büyünün 40 bölümlük etkinliğini

Hocam matematik temalı diye belirtmişler ama normal bunu uygulasak sorun olmaz değilmi , kodla büyünün 40 bölümlük etkinliğini

Ben sadece bir etkinliğimi matematik temalı yaptım hocam
6. sınıflar için scratch ile kare ve dikdörtgen alan hesaplaması yaptıracağım
Diğer etkinliklerim sadece kodlama ve algoritma üzerine

Ben sadece bir etkinliğimi matematik temalı yaptım hocam
6. sınıflar için scratch ile kare ve dikdörtgen alan hesaplaması yaptıracağım
Diğer etkinliklerim sadece kodlama ve algoritma üzerine
Teşekkürler hocam, basit düzeyde sadece blokları tanıtma gösterme tarzı değilmi yoksa bi arayüz falan kenar uzunluklarını isteyip sonucu ekrana yazdırma tarzı mı

Teşekkürler hocam, basit düzeyde sadece blokları tanıtma gösterme tarzı değilmi yoksa bi arayüz falan kenar uzunluklarını isteyip sonucu ekrana yazdırma tarzı mı
Kullanıcıdan 2 kenar uzunluğu alıp alanı hesaplattırıcam hocam
Değişken kullanımıda yapmış olacak öğrenci
Şart kontrolü olsun diyede 2 kenar eşit bu bir kare yada bu bir dikdörtgen uyarısı verdirteceğim

bu da bizim şuan için 112 okul oldu. Eklerseniz sizde mükkemmelliyetçilik belgenizi alabilirsiniz.

HERKES İÇİN KOD HAFTASI KODU
cw22-MEXUS

Kendi okulum için etkinlik oluştururken sizlerden aldığım kodu yazarak oluşturursam bu belgeyi alabilirim doğru mu anladım 🙃

Mükemmellik Sertifikası bizi mükemmel yapmıyor ama şu okul almış hocam bizde alsaydık keşke şeklinde bir sohbet içinde bulunmamak için 10 farklı kullanıcının-okulun dahil olduğu bir kod yeterli

28 Eylül akşamı Adil Tugyan hocanın 2022 Avrupa Kod Haftası Etkinlikleri WEBİNARI vardı
Orada etkinlik kodu verdi
cw22-HC2a8 kodu ile oluşturacağınız bir etkinlik ile Mükemmeliyet Sertifikası alabilirsiniz
Bu kodu kullanmak zorunda değilsiniz ama kullanan sayısı sertifika için gerekli olan 10 sayısını çoktan geçti, şuan için 170 etkinlik bu kod ile oluşturulmuş bu yüzden kullanmanızı tavsiye ederim
Bu sertifikayı almak için aynı kodu kullananların aynı etkinliği yapmasına gerek yok istediğiniz bir etkinlik olabilir

Ben 6 etkinlik yapacağım ve bunlardan bir tanesini cw22-HC2a8 ile oluşturdum
Diğer etkinliklerimin hepsi farklı kod bir tanesinin kodunuda sizlerle paylaşıyorum

cw22-29TFu
Bu kod ile KodlaBüyünün codeweek 2022 için hazırladığı 40 bölümlük uzay macerasını 6. ve 7. sınıf öğrencileri ile tamamlayacağımız bir etkinlik oluşturdum
Öğle arasında bu etkinliği yapıp verilen sürede en çok bölüm geçeni 1. yapacağım

Kod paylaşan olursa diğer 4 etkinliğimin kodunu destek için güncellerim

Kolay gelsin
Hocam nasıl ekliyoruz?

Ekli dosyalar

• IMG_20221004_181202.jpg
    IMG_20221004_181202.jpg
    171.2 KB · Görüntüleme: 93
bu da bizim şuan için 112 okul oldu. Eklerseniz sizde mükkemmelliyetçilik belgenizi alabilirsiniz.

HERKES İÇİN KOD HAFTASI KODU
cw22-MEXUS
Hocam ben sizin etkinliğinizin kodunu eklemiştim. Etkinliği raporladım ve normal okul katılım sertifikasını aldım. Acaba mükemmellik sertifikasını nasıl alabiliriz onur göremedim de?

Son düzenleme:
Geri