zorla il içi tayin iste diyor müdür

Kodla Büyü
melissa' Alıntı:
tercih yapmadım.yapmayacağım.her türlü yasal hakkımı arayacağım.böyle keyfi uygulama olmaz.öğretmeni olmayan bilgi kuramı dersi öğrencilere sınavı yok diye zorla seçtiriyor.öğretmeni ve bt sınıfı olan okulda bt dersi öğrencilere seçtirilmiyor.

işte bu.. ben bunu kastetmiştim.. bazıları anlamamış.. bizim okulda da vardı norm fazlası arkadaş.. sakın dedim tayin isteme.. istemedi.. bir sene başka bir okulda görevlendirme verdiler.. resen atama falan olmadı.. sendikayla görüştüm dava açacağım ben haklıymışım de.. dersin anında seçilir, ek dersin bile artar.. ben de iki senedir norm fazlasıyım.. hiç bir şey olmadı.. 4 saat dersim vardı formatör oldum.. yol bulunur...

melissa' Alıntı:
hocam dersleri seçmeli yaptıkları sürece ve ayrıca seçmeli dersi bile seçmeli dersler listesinde göstermedikleri sürece gittiğimiz her okulda piyon durumundayız.her an içimizde korku burada hangi okula gideceğiz diye.maymun olduk açıkcası.sene sonunda velilere seçmeli dersler listesinde bt dersini göstermedikleri için veli ve öğrencide göremediğinden dersi seçemediler.zorla öğrenciye bilgi kuramını seçtirttiler.çocuklara neden bt dersini seçmediniz diye soruncada hocam seçmeli dersler listesinde yer almıyorduki seçelim dediler bunun üzerine dilekçe ile ilçe mem başvurdum.okul müdürünün bahanesi hazır.öss sınavında soru çıkmadığı için öğrencilere seçtirmedik dedi.işin içerisinden çıktı.soruyorum acaba müzik resim bilgi kuramı beden eğitimi dersi öss sınavlarında çıkıyormu.??????

Hocam Allah rızası için özelden yazarmısınız bu okul müdürü kim bu ilçe müdürü kim?

Allah böyle insanların mübarek günde bakın net söylüyorum, huzuruyla, ekmeğiyle, psikolojisiyle oynayan ve buna göz yuman herkesin belasını versin.

depresyon 2 çeşitmiş birincisinde kişi kendini eve kapatır beceriksiz başarısız yanlız biri olarak düşünürmüş ikincisinde ise kişi kendini mükemmel herşeyi yapabilecek diğer insanlardan üstün önemli zeki biri olarak görürmüş işte bu tür müdürler 2. türe giriyormuş.
Onları durdurmanın tek yolu öncelikle sabırlı sakin olmak benim gibi tansiyon hastası olmamak ve hiçbir yaptıklarından etkilenmeyip dimdik durmak.
Ben İl Milli Eğitim Müdürümüzün duruma el atacağını ve çözeceğini düşünüyorum Hocam aman ha sinirlenmeyin üzülmeyin isyan etmeyin sakin sabırlı olun bu tür i.....ler ş....sizler pe....kler bizim için sınav.

mfk' Alıntı:
Allah böyle insanların mübarek günde bakın net söylüyorum, huzuruyla, ekmeğiyle, psikolojisiyle oynayan ve buna göz yuman herkesin belasını versin.
amin yüce allahım.

Geri